To już dekada, odkąd szwajcarska marka Kerabione zdobywa zaufanie klientów w Polsce. Dziś mogą z dumą powiedzieć, że są jedną z trzech wiodących marek dostępnych w aptekach, specjalizujących się w pielęgnacji włosów i paznokci.

W ofercie Kerabione możemy znaleźć cztery wyjątkowe suplementy przeciw wypadaniu włosów: Kerabione, Kerabione Mama, Kerabione Booster i Kerabione Shots. Kerabione wierzy, że tak jak nie ma jednej przyczyny wypadania włosów, tak nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania tego problemu. Dlatego właśnie marka ta stworzyła produkty dostosowane do różnych potrzeb i przyczyn wypadania włosów.

Kerabione to jednak nie tylko suplementy! Kosmetyki takie jak serum do rzęs oraz olejki do włosów Kerabione Booster Oils, cieszą się ogromną popularnością wśród influencerek i użytkowników na Instagramie, zdobywając ich uznanie za skuteczność i jakość. 12 czerwca agencja Allaboutlife zorganizowała event, w trakcie którego rozmawialiśmy na temat raportu na temat zdrowia włosów Polek, który przygotowało Kerabione. Tego dnia odwiedził nas tłum gości, a spotkanie poprowadziła Julia Oleś.