Ustanowiona w 2010 roku w Kopenhadze, marka JORGOBÉ jest synonimem czystego piękna, widocznych rezultatów i demokratycznego luksusu. Już od momentu wprowadzenia na rynek swojego pierwszego produktu – maski peelingującej z niacynamidem– JORGOBÉ wzbudziła ogromne zainteresowanie i popyt, co zapoczątkowało dekadę doskonalenia kompleksowej linii wysokowydajnych formuł pielęgnacyjnych dla skóry, w tym dwóch produktów nagrodzonych na prestiżowym DanishBeautyAwards (2021/ Niacinamide Serum i 2023/ Multi Peptide Lifting Filler).

Obecnie JORGOBÉ jest dostępna na 20 różnych rynkach, docierając do ponad 800 sklepów na całym świecie. Nazwa marki pochodzi od nazwisk założycieli, Nicklasa Jorgensena i Dana Obélitza. Filozofia JORGOBÉ opiera się na zasadach CleanBeauty – wszystkie produkty są rozwijane i produkowane w Danii, są w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa. Marka unika stosowania toksycznych parabenów, olejów mineralnych, silikonów, syntetycznych barwników i parafin. Opakowania produktów są wykonane z co najmniej 50% z recyklingu pokonsumenckiego, a opakowania kartonowe pochodzą z certyfikowanych lasów FSC.

Każda z formuł JORGOBÉ przechodzi przez rygorystyczny proces rozwoju we współpracy z najbardziej doświadczonymi specjalistami w Skandynawii. Marka wierzy w naturalne składniki i naukę opartą na dowodach, z produktami zawierającymi co najmniej 90% składników pochodzenia naturalnego. JORGOBÉ stosuje wysokie stężenia głównych składników aktywnych, ale tylko w dawkach, które są bezpieczne i klinicznie udokumentowane.

JORGOBE Self-Tan Antioxidant Drops zostało nominowane i zdobyło laur  XI edycji Plebiscytu Influencer’s TOP 2024 przyznawany przez najbardziej wymagające jury – polskich influencerów i gwiazdy.

JORGOBE Self-Tan Antioxidant Drops

Innowacyjne krople do samo opalania JORGOBE Self-Tan Antioxidant Drops, które łączą zabarwienie skóry z pielęgnacją dzięki zawartości antyoksydantów i kwasu hialuronowego. Już kilka kropli dodanych do ulubionego kremu tworzy naturalnie wyglądającą opaleniznę, jednocześnie pielęgnując skórę.

Przekształć swój codzienny krem nawilżający we własny spersonalizowany samoopalacz. Innowacyjne rozwiązanie znalazła marka Jorgobe w formie antyoksydacyjnych kropli do samoopalania! Produkt przybrał formę lekkich, lecz bardzo silnie skoncentrowanych kropli, które możesz dodać do swoich ulubionych kosmetyków do twarzy czy ciała w celu uzyskania nieskazitelnej (brak smóg!) i długotrwałej opalenizny. Koncentrat zawiera, aż trzy składniki aktywne odpowiadające za zabarwienie skóry, antyoksydanty czy kwas hialuronowy.

Już niewielka ilość produktu 2-4 krople dodane do ulubionego kremu stworzą naturalnie wyglądającą opaleniznę w przeciągu 4-6 godzin! Zaletą kropli jest brak typowego dla samoopalaczy zapachu:)

SKŁADNIKI:

•          DHA (dihydroksyaceton) – substancja odpowiadająca za zabarwienie skóry. Nałożona na skórę wchodzi w reakcję z aminokwasami znajdującymi się w powierzchownej warstwie naskórka, czego efektem są barwne nierozpuszczalne w wodzie pigmenty. Zabarwienie nie jest stałe i stopniowo będzie rozjaśniało się wraz z naturalnie złuszczającym się naskórkiem.

•          Erytruloza– substancja pochodzenia roślinnego barwiąca skórę w wyniku reakcji z warstwą rogową na skórka. W wyniku powstają nierozpuszczalne w wodzie barwne pigmenty –melanoidy, których ilość zmniejsza się wraz ze złuszczaniem naskórka.

•          Acetylotyrozyna – składnik brązujący, odpowiada za wyrównanie kolorytu opalenizny, jak również przyspiesza proces opalania przy ekspozycji skóry na promienie UV. Nawilża, natłuszcza i wygładza skórę.

•          Trokserutyna – składnik aktywny wprost z natury, o właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych. Odpowiada przede wszystkim za wzmocnienie i uelastycznienie naczyń krwionośnych. Używany w walce z tak zwanymi “pajączkami”, żylakami czy trądzikiem różowatym. Likwiduje rumień, siniaki i obrzęki.

•          Niepokalanek pospolity (ekstrakt) – antyoksydant, który pomaga nie tylko zwalczać stres oksydacyjny, ale i nawilżyć skórę

•          Hialuronian sodu – odpowiada za nawilżenie skóry, wiążąc do swojej struktury ogromne ilości cząsteczek wody. Nawilża, jak również utrzymuje na dłużej ten stan

Innowacyjne krople do samo opalania JORGOBE Self-Tan Antioxidant Drops jest w 100% wegański, bezzapachowy i zawiera 99,8% składników pochodzenia naturalnego.

Produkty JORGOBÉ są kwintesencją naturalnego podejścia, oferując skoncentrowaną pielęgnację bez zbędnych dodatków, skupiając się na tym, co najważniejsze dla zdrowia i piękna Twojej skóry. Wybierając JORGOBÉ, wybierasz świadomą pielęgnację, która harmonijnie współgra z potrzebami Twojej skóry, podkreślając jej naturalne piękno.

Artykuł powstał we współpracy z
Focus On Beauty – dystrybutora marki JORGOBE