Z przyjemnością informujemy, iż Zwycięzcami w konkursie „Najbardziej relaksuję się, kiedy…” zostają:

 1. Jola Marcinkowska
 2. Katarzyna Dimić

Każda z Pań otrzymuje zestaw kosmetyków marki MONOI od Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris Warszawa Ochota:

 1. MONOI maska odżywcza do ciała + MONOI ujędrniający peeling cukrowy
 2. MONOI olejek w kremie + MONOI odżywczy krem do dłoni

Serdecznie Paniom gratulujemy!

—————————————————————————————————————————————–

Wraz z Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris Warszawa Ochota, dbającym kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę klientów, przygotowaliśmy dla Was ciekawy konkurs.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokończyć zdanie: „Najbardziej relaksuję się, kiedy…”  i swoją odpowiedź wysłać mailowo na adres: konkursy@allaboutlife.pl. Spośród najciekawszych wyłonimy 2 Zwycięzców, dla których mamy 2 zestawy kosmetyków marki MONOI od Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris Warszawa Ochota:

 1. MONOI maska odżywcza do ciała + MONOI ujędrniający peeling cukrowy
 2. MONOI olejek w kremie + MONOI odżywczy krem do dłoni

Konkurs będzie trwał do dnia 10.04.2017.

ZACHOWAJ MŁODY WYGLĄD SKÓRY NA DŁUŻEJ

Istnieje wiele teorii wyjaśniających przyczyny starzenia się organizmu, ale przebieg tego procesu i charakter zmian jest indywidualny.

Wraz z upływem lat w skórze, dochodzi do uszkodzenia jej funkcji na wielu poziomach: zmniejsza się liczba, aktywność i zdolności regeneracyjne komórek, naskórek robi się cieńszy i słabnie jego połączenie ze skórą właściwą, co jest przyczyną  gorszego odżywienia głębszych warstw skóry. W efekcie  skóra staje się sucha, poszarzała,  pokryta siatką drobnych linii,  zmarszczek, nierzadko przebarwień. Ponadto osłabiona aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję składników podporowych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, jest przyczyną zmniejszenia jej jędrności i elastyczności.Poznanie mechanizmów odpowiedzialnych za starzenie się skóry pozwala spowolnić ten proces.

Niezwykle ważna jest prawidłowa, codzienna pielęgnacja skóry, systematycznie wspomagana specjalistycznymi zabiegami z zastosowaniem składników aktywnych o udowodnionym działaniu klinicznym, tj. retinoidy, antyoksydanty (wit.C, wit.E), hydroksykwasy, kwas hialuronowy.

Kluczowym etapem zabiegu ULTRA LIFTING kuracja liftingująca z 3-aktywnym retinolem jest Masaż Modelująco-Liftingujący, podczas którego aplikowany jest innowacyjny koncentrat 3-ACTIVE RETINOL, oparty na trzech aktywnych formach witaminy A: retinolu, estrze witaminy A oraz ekstrakcie z błękitnej algi. 3-ACTIVE RETINOL poprawia struktury skóry przyczyniając się do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, odpowiadających za jej elastyczność. Gwarantuje natychmiastowe i silne działanie przeciwstarzeniowe.

Połączenie innowacyjnej linii profesjonalnych preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z nowoczesną technologią Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System wzmacnia efekty zabiegu. W  zależności od wskazań zabieg ULTRA LIFTING można wykonać w oparciu o 5 technologii: MEZOTERAPIĘ BEZIGŁOWĄ, MASAŻ PRÓŻNIOWY – DERMADRENAGE, OXYBRAZJĘ, MIKRODERMABRAZJĘ DIAMENTOWĄ i PEELING KAWITACYJNY LED.

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE ULTRA LIFTING – pielęgnacja domowa

Unikatowa formuła pielęgnacyjna o innowacyjnym systemie wielowymiarowego spłycania zmarszczek i liftingu skóry twarzy. Zapewnia przedłużone działanie odmładzające poprzez uruchomienie wielopoziomowych procesów odnowy.

Regulamin konkursu

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Konkursu „Najbardziej relaksuję się, kiedy…” (zwanym dalej „Konkursem”), jest All ABOUT Life z siedzibą przy Pl. Bankowy 2 w Warszawie (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagrody jest FARM-NET s.c. Jacek Meszka, Anna Meszka, ul. Północna 8a, 96-320 Mszczonów (zwana dalej „Fundatorem”).
 3. Konkurs jest prowadzony na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniany na profilu FB serwisu.

§2. WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest dokończenie zdania: “Najbardziej relaksuję się, kiedy…” oraz przesłanie odpowiedzi na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Konkurs trwa od dnia 29.03.2017 do dnia 10.04.2017.

§3. NAGRODA

 1. Nagrodami w Konkursie są 2 zestawy kosmetyków MONOI:
 • MONOI maska odżywcza do ciała + MONOI ujędrniający peeling cukrowy
 • MONOI olejek w kremie + MONOI odżywczy krem do dłoni,

(zwanych dalej „Nagrodami”).

2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.

3. Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

§4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Każdy Uczestnik konkursu musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl dokończyć zdanie: “Najbardziej relaksuję się, kiedy…”.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora. Nagrody otrzyma 2 Uczestników konkursu.
 3. Lista Zwycięzców Konkursu zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenie konkursu.
 4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 5. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 6. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 7. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 8. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 9. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

§5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Konkurs …..”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

§6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie konkursowej w serwisie www.allaboutlife.pl.