Kolory się stapiają, kształty łączą a energia się kumuluje. To nie jest piękno, które można zdefiniować.

To Ty musisz je poczuć, ten ruch.

Eleganckie odcienie zlewają się w tajemniczym połysku, tworząc nową i indywidualną grę kolorów.

Takie koloryzacje proponuje w tym sezonie Andrzej Juszczak – właściciel salonu Różycka & Juszczak Hair, laureat konkursu Color Zoom 2016 w Polsce.

Wspierając się zdobytymi nowościami w Stockholmie na Global 2016, i najnowszymi Trendami w modzie fryzjerskiej i z czerwonych dywanów, kreuje i tworzy fryzury swoich klientek. Dzięki innowacyjnym technikom koloryzacji, możemy uzyskać tak ciekawe efekty ruchu, wnikania  i przenikanie kolorów na bardzo eleganckich i opalizujących tonacjach bazowych.

Takie efekty można uzyskać dzięki bez oksydacyjnej farbie Elumen. Przyciąganie się pigmentów i najzdrowsze dla włosa środowisko kwaśne, dba niesamowicie o jakość i strukturę włosów, dając jednocześnie spektakularny połysk na wiele tygodni.

Dzięki farbie Elumen i jej właściwościom , możemy pracować bezpośrednio  na pigmentach i uzyskiwać nowe i najbardziej kreatywne kolory , dobrane do naszych klientek.

I żadną inną farbą nie uzyskamy takiej gamy kolorystycznej i takich efektów.

Innowacyjna technologia farby Elumen, podkreśla głębię i czystość koloru, jednocześnie  pielęgnuje i poprawia kondycję włosów nawet po rozjaśnieniu , na dłuższy czas.Włosy są sprężyste , zdrowe i pełne spektakularnego połysku.

Ten efekt na włosach,  podtrzymujemy odpowiednią pielęgnacją produktami Elumen.

Więcej ciekawostek możesz zobaczyć … tutaj

https://youtu.be/6Da-6IjYnsE