Kwiecień to czas inwestowania w siebie, dbania o swoje potrzeby. Nadrabiamy zaległości po zimie i myślimy już intensywnie o kolejnych, nadchodzących miesiącach. Dlatego w poniedziałek wystartowała nasza pierwsza akcja społeczna DBAM O SIEBIE. Rozpoczęliśmy ją konkursem, do którego udziału serdecznie Was zapraszamy!

Napiszcie nam o swoich postanowieniach, niesamowitych miejscach, aktywnościach, które pomagają Wam zadbać o formę, zarówno fizyczną jak i psychiczną oraz pozwalają zrobić coś dla siebie! Może to są zajęcia jogi, może udział w półmaratonie, wyjazd do spa na weekend? Podzielcie się z nami swoimi sposobami. My ze swojej strony będziemy pisać dla Was dwa razy w tygodniu o nowinkach w dziedzinie pielęgnacji, mody, zdrowia i urody.

Dzisiaj w ramach akcji mamy dla Was przepisy na domowe maseczki!

Maseczka z fasoli na twarz

Idealna do cery suchej. Bardzo prosta do wykonania. Gotujemy na miękko fasolę, po odcedzeniu rozgniatamy, dodajemy oliwę z oliwek. Mieszamy razem składniki i nakładamy na twarz, na około pół godziny.

Maska z jajka i oliwy na włosy

Rozbijamy jajko i ubijamy, żeby żółtko połączyło się z białkiem na gładką masę. Dodajemy oliwę z oliwek. Wmasowujemy mieszankę we włosy. Nakładamy na głowę czepek i trzymaj minimum 30 minut. Następnie spłukujemy. Włosy będą odżywione, jeśli regularnie będziesz stosowała maseczkę.

Maseczka na twarz z ogórka i jogurtu

W blenderze miksujemy ogórek z jogurtem. Taką maseczkę nakładamy na twarz na 20 minut i spłukujemy.

Maseczka z awokado

Najprostsza maska. Rozgniecione awokado nakładamy na twarz i trzymamy minimum 15 minut.

Maseczka z siemienia lnianego na cerę naczynkową

Gotujemy na małym ogniu dwie łyżki siemienia lnianego, aż do uzyskania papki. Następnie nakładamy na twarz gazę, na którą kładziemy siemię lniane. Trzymamy 20 minut.

Maseczka z selera

Drobno starty na tarce seler mieszamy z dwiema łyżeczkami serka homogenizowanego. Nakładamy i trzymamy około 15 minut.

Regenerująca maska z pomidora i zielonej herbaty

Zaparzamy zieloną herbatę liściastą ( 1 łyżka) i wrzucamy do blendera z pomidorem. Nakładamy na twarz. Ważne – pomidor musi być bez skóry!


Kwiecień to czas inwestowania w siebie, dbania o swoje potrzeby.  Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs. Napiszcie nam o swoich postanowieniach, niesamowitych miejscach, które pomagają Wam zadbać o formę i pozwalają zrobić coś dla siebie! Może to są zajęcia jogi, może udział w półmaratonie, wyjazd do spa na weekend? Podzielcie się z nami tym, jak dbacie o siebie i prześlijcie opis na adres konkursy@allaboutlife.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 maja br. Wspólnie z naszym partnerami przygotowaliśmy dla Was wspaniałe nagrody!

1. 10 bonów o wartości 100 zł na produkty diety Cambridge

 

 

 

 

 

 

 

Dieta Cambridge oparta jest na niskokalorycznych produktach w formie gotowej do spożycia lub do prostego przygotowania. Posiłki Cambridge zawierają optymalną ilość składników odżywczych, co pozwala na poprawne funkcjonowanie organizmu, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości spożywanych kalorii. Dowolny produkt Cambridge to ok. 200 kcal i aż 33% dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne. Dieta jest zbilansowana, bo zapewnia również odpowiedni poziom:

 • węglowodanów (niezbędne do właściwej pracy mózgu),
 • białka (chroni beztłuszczową masę ciała czyli mięśnie) ,
 • tłuszczów (mają korzystny wpływ na gospodarkę lipidów) .

Posiłki diety Cambridge to 7 grup produktów w prawie 30 smakach oraz dodatki:

 • Napoje: o smaku bananowym, kakaowy, o smaku cappuccino (BEZ LAKTOZY), o smaku owoców leśnych, o smaku truskawkowym, o smaku orzechowego toffi, o smaku waniliowym, kakaowy o smaku pomarańczowym (BEZ LAKTOZY), kakaowy o smaku miętowym.
 • Zupy: porowa (BEZ LAKTOZY), o smaku kurczaka z grzybami, o smaku orientalnym, grzybowa (BEZ LAKTOZY), jarzynowa, pomidorowa.
 • Batony: o smaku pomarańczowym (BEZ GLUTENU), czekoladowy (BEZ GLUTENU), o smaku toffi (BEZ GLUTENU), jogurtowo-cytrynowy, orzechowy, żurawinowy, o smaku czekoladowo-miętowym.
 • Napoje ze słomką (BEZ GLUTENU): o smaku bananowym, kakaowy, o smaku truskawkowym.
 • Smoothies: z czarnej porzeczki, wiśniowo-truskawkowe .
 • Owsianki: o smaku jabłkowo-cynamonowym, naturalna, o smaku orzechowym.
 • Ryże i makarony: Budyń ryżowy o smaku waniliowym, Ryż orientalny o smaku kurczaka z curry, Makaron z sosem serowym, Spaghetti o smaku Bolognese (BEZ LAKTOZY).
 • Inne: dodatki smakowe do wody (o smaku pomarańczowym, jagodowym, warzywnym), Błonnik

Produkty diety Cambridge zarejestrowane są w GIS jako żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

Dietę wyróżnia przede wszystkim to, że każdy pacjent jest indywidualnie prowadzony przez konsultanta, co stanowi ogromne wsparcie merytoryczne i psychiczne oraz niejednokrotnie  jest czynnikiem decydującym o kontynuowaniu diety. Konsultant trzyma pieczę nad prawidłowym i kontrolowanym spadkiem masy ciała. Uczy też zasad właściwego odżywiania się i  komponowania posiłków oraz wymaganej aktywności fizycznej, co w konsekwencji skutkuje zmianą nawyków żywieniowych pacjenta, oczywiście na te dobre i właściwe. Spełnienie wszystkich tych warunków pozwala uniknąć efektu jo-jo.

2. Voucher na manicure i pedicure hybrydowy do wykonania w salonie pielęgnacji paznokci Bonjour Nail Bar w Józefosławiu przy ul. Planety 2.

 

 

 

 

 

 

 

Salon pielęgnacji paznokci Bonjour Nail Bar dąży do tego, by każda Twoja wizyta była niezwykłym doświadczeniem, które zapragniesz powtórzyć. By Bonjour było pierwszą Twoją myślą, kiedy zapragniesz ozdobić lub po prostu zadbać o swoje paznokcie.

Salon oferuje pełną gamę usług związanych z pielęgnacją i stylizacją paznokci. Korzystając z najnowszych metod oraz przy użyciu produktów i narzędzi sprawdzonych marek, wykonuje:

 • manicure / pedicure  klasyczny
 • manicure/ pedicure hybrydowy
 • manicure / pedicure SPA

Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

 

 

 

 

 

3. 2 x betonowe świece od marki GrowRaw

 

 

 

 

 

 

 

 

GrowRaw to prosty, surowy, minimalistyczny design. Unikatowe betonowe przedmioty, tworzone z pasją i malowane ręcznie. Pasują do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym i skandynawskim. Stworzone dla miłośników minimalistycznych, surowych i prostych form. Ze względu na charakter betonu, jego porowatość i barwę nie znajdziesz dwóch takich samych. Betonowe doniczki w połączeniu z sukulentami tworzą idealną parę. To rośliny dzielnie znoszące brak wody. Wybaczają zapominalstwo i długie wyjazdy Właścicieli. Są piękne i silne. Doniczka z sukulentem – to idealny pomysł na ciekawy, oryginalny prezent. Zaangażuje obdarowanego i będzie cieszyć jego oko przez długi czas. Wspomni darczyńcę przy każdym podlewaniu 🙂

4. 2 x T-shirt “Girls rule” od marki Mum and Daughter

Czy może być coś bardziej prawdziwego i głębokiego niż relacja mamy z córką ? W swoich dzieciach widzą część ich samych, chcą podkreślać ten związek i ogłosić światu „To Moja Mała Córeczka ”. Gdy widzą, jak mamy i córki cieszą się z podobnych kreacji wiedzą, że spełniają ich marzenia. Mum and Daughter nie tworzy jednej dużej kolekcji na sezon, stara się cały czas szyć coś nowego, fasony powtarzać w różnej kolorystyce, używając innych materiałów, co powoduje, że te rzeczy są niepowtarzalne. Szyją tylko z tkanin i dzianin świetnej jakości, przeważnie włoskich, sprowadzanych z zagłębia mody – Lombardii. Zachęcają do pytań o dane fasony i rozmiary, szyją również na zamówienie. Ubrania można dowolnie ze sobą zestawiać. Wkrótce zaproponują też coś chłopakom pod marką M&D for Boys.

———————————————–

Regulamin akcji “Dbam o siebie”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Akcji „Dbam o siebie” (zwaną dalej „Akcją”), jest Allaboutlife.pl z siedzibą przy Pl. Bankowy 2 w Warszawie (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagród są:  HOL-TRADE Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów Cambridge w Polsce,
  ul. Belgradzka 4, 02-793 Warszawa, Bonjour Alina Wijata- Cieślikiewicz , Józefosław, 05-509, ul. Planety 2, Mood Fashion s.c., ul. Czorsztyńska 4/2, 01-410 Warszawa, GrowRaw Tomasz Zbroch z siedzibą w Warszawie, NIP: 5341660045,  (zwane dalej „Fundatorami”).
 3. Akcja jest prowadzona na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniana na profilu FB serwisu.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Akcji mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie odpowiedzi opisującej, jak dbasz o siebie oraz przesłanie zgłoszenia na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Akcja trwa od dnia 10.04.2017 do dnia 15.05.2017.

3. NAGRODA

 1. Nagrodami w Akcji są: 10 bonów o wartości 100 zł na produkty diety Cambridge, 1 voucher na manicure i pedicure hybrydowy w salonie pielęgnacji paznokci Bonjour Nail Bar, 2 T-shirt’y od marki Mum and Daughter, 2 betonowe świece od marki GrowRaw (zwane dalej „Nagrodami”).
 2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.
 3. Zwycięzca może zrzec się Nagród, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Każdy Uczestnik Akcji musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl przesłać opis dotyczący sposobu, w jaki dba o siebie.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których zgłoszenia będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora. Nagrody otrzyma 15 Uczestników akcji.
 3. Lista Zwycięzców Akcji zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenia akcji.
 4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzców tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 5. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 6. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 7. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 8. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 9. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Akcji, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Akcji, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Akcja…..”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Akcji będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Akcji w trakcie jej trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie akcji w serwisie www.allaboutlife.pl.