W miesiącu Barana otrzymujemy ogromne światło płynące z księżycowej pełni. 

Światłem słońca i księżyca rozświetlamy twarz, ale nie usta. Na wargach rozkładamy zupełnie  nieprzezroczystą, równo  rozłożoną, matową pigmentację, bo teraz od szminki oczekujemy koloru i niewzruszonego trwania na ustach. 

Szminka VIPERY – ELITÉ MATT – kontrastuje ze światłem policzków i centralnej części twarzy. Mijają godziny, a usta wcale nie są wspomnieniem użytych barw, nasycone żarem koloru o matowym wykończeniu ciągle kwitną, pączkują, płoną. Rama aksamitnego  koloru szlachetnie zdobi uśmiech. Czerwonymi podtekstami, fioletową śliwką, maliną, fuksją, albo sennym beżem, także różem przylega do warg twarzy w wiosennym wydaniu. Kremowe w dotyku usta dzięki trwającej esencji koloru pysznią się urodą i wdziękiem.

Kolekcja wielu oryginalnych kolorów Szminek ELITÉ MATT to symbol elegancji:

  • długotrwały, welwetowy kolor
  • intensywne nasycenie barwą
  • lekko pudrowe wykończenie
  • suchy emolient z sutym nawilżeniem ułatwia równomierną aplikację

W  składzie ELITÉ MATT znajdujemy: naturalne woski – kandeli z Amazonii, pszczeli i ryżowy, oleje pochodzenia naturalnego, suche emolienty.

Słoneczne dni i wieczory w małych i dużych miastach ogromnie polubiły dzielną szminkę o szlachetnym składzie, która się nie daje, ma niezwykły charakter i trwa….. Posiadanie jej jest przywilejem współczesnej kobiety.

Cena szminki 15,99 zł