Oficjalnie powitaliśmy kalendarzowe lato, czas więc wybrać wakacyjne stylizacje! Poniżej prezentujemy 4 zestawy idealne na plażę. Dodatkowo radzimy, jak prezentować się pięknie i modnie w kostiumie kąpielowym.

Od dwóch sezonów obserwujemy triumfalny powrót kostiumów jednoczęściowych, natomiast tego lata to już absolutny must have! Nie tylko zakrywa niedoskonałości figury, ale dzięki wycięciom i modnym detalom jest również bardzo seksowny!

Kolejnym gorącym trendem lata 2017 są wiązania. Warto jednak pamiętać, że sznurowania będą wyglądać dobrze tylko na szczupłych sylwetkach. Osoby tęższe mogą pozwolić sobie na wiązania w okolicy szyi i dekoltu oraz w niektórych przypadkach na plecach. Powinny jednak unikać okolic brzucha i bioder. Jak zwykle modna będzie klasyka, czyli biel i czerń. Na plażę warto zabrać oversize’ową białą koszulę, najlepiej lnianą. Lekka i przewiewna będzie świetnie chroniła przed słońcem. Osoby chcące podkreślić swoją opaleniznę, powinny postawić na kostium w intensywniejszym kolorze, np. fuksji czy oranżu. Całość stylizacji należy uzupełnić okularami przeciwsłonecznymi, koniecznie z filtrami UV oraz poręczną, pojemną torbą z roślinnym motywem.