Angelina Jolie i Brad Pitt jeszcze się nie rozwiedli. Podobno para zamierza odbudować swoje małżeństwo. Brad Pitt leczy się z uzależnień i poświęca dużo czasu rodzinie.

Jak donosi informator amerykańskiego magazynu Us Weekly, wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Angelina Jolie i Brad Pitt nie mają zamiaru się rozwodzić.

Angelina Jolie i Brad Pitt – ten rozwód na razie nie wchodzi w grę. Od miesięcy nie zrobili nic, by pchnąć tę sprawę do przodu i wszystko wskazuje na to, że nie planują żadnych zmian w tym temacie – zdradza znajomy pary.

Angelina Jolie i Brad Pitt fot. https://www.instagram.com/bradpitt_angelinajolie/

Wszystko to podobno zasługa Brada Pitta, która po rozstaniu z żoną publicznie przyznał się do problemów z alkoholem i postanowił zwalczyć swoje uzależnienie.

Wytrzeźwiał i przestał pić, by znowu zdobyć jej serce. Brad Pitt wiedział, że ma problem, którym musi się zająć – kontynuuje informator Us Weekly. Angelina to widzi i zrobiło to na niej duże wrażenie.

W pogodzeniu się parze pomogły też wspólne sesje u terapeuty rodzinnego.

Angie spróbuje zbudować z Bradem od nowa rodzinę, jeżeli zobaczy, że on naprawdę stara się być dobrym ojcem i partnerem. To musi stać się dla niego priorytetem – dodał informator tabloidu.

Niedawno w wywiadzie dla Vanity Fair Angelina Jolie opowiedziała o trudnych chwilach rozstania:

To był najtrudniejszy czas. Zaczynamy powoli z tego wychodzić – powiedziała. Źle się działo, ale teraz oboje troszczymy się o naszą rodzinę, mamy ten sam cel – dodała aktorka.

Gdy byłam dzieckiem, ciągle martwiłam się o mamę. Nie chciałam, by moje dzieci martwiły się o mnie. Dlatego uważam, że lepiej płakać pod prysznicem, niż na ich oczach. One muszą wiedzieć, że wszystko będzie ok, nawet jeśli nie jesteś tego pewna – dodaje.

Angelina wyznała również, że cierpi na częściowe porażenie mięśnia twarzowego:

Nie wiem, czy to kwestia menopauzy czy nerwów, które przeszłam. Czasem kobiety stawiają swoje zdrowie na ostatnim miejscu, dopóki organizm nie zaalarmuje, że coś się dzieje.

Angelina Jolie fot. https://www.instagram.com/angelinajolieofficial/

Trzymamy kciuki za najpiękniejszą parę showbiznesu oraz przede wszystkim za zdrowie Angeliny.

Źródło: Pudelek, Vanity Fair

Przeczytaj więcej o Angelinie Jolie.