Kwiaty na ubraniach, a zwłaszcza na sukienkach sprawiają, że stylizacje są kobiece i pełne wdzięku. Odpowiednio dobrany krój sukienki i dodatki sprawiają, że motyw kwiatów z powodzeniem można mieć na ubraniach zakładanych na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, do szkoły, a nawet do pracy.

Kwiaty i stylizacje z roślinnym wzorem mogą być delikatne i romantyczne, zwiewne i dziewczęce, ale również eleganckie i biznesowe. W letniej kolekcji SU unusual woman znajdziecie piękne sukienki w ciekawe wzory kwiatów. W ich kolekcji znajdziecie nie tylko szalenie modne kwieciste printy, ale również misterne koronki.

Kolekcja marki SU na lato

Kolekcja marki SU na lato

Kwiaty to najpiękniejszy wzór na letnich stylizacjach. Jeśli zastanawiacie się nad tym, dlaczego motyw kwiatów się nie nudzi, to odpowiedź jest prosta – za każdym razem pojawiają się w innym wydaniu i charakterze.

Kolekcja marki SU na lato

Kwiaty w kolekcji marki SU na lato

Letnie wyprzedaże w SU unusual woman, to świetny czas na uzupełnienie garderoby w ponadczasowe ubrania dobrej jakości. Warto rozglądnąć się również za niebanalnymi okularami przeciwsłonecznymi francuskiej projektantki Caroline Abram oraz sprawdzić promocje torebek Batycki – ponieważ dobre gatunkowo dodatki, to klucz do sukcesu dobrej stylizacji.

Kolekcja marki SU na lato

Kolekcja marki SU na lato

Sukienki rozkloszowane w kwieciste wzory wielkich lub drobnych kwiatów, albo o dopasowanym kroju w koronkowe roślinne motywy, a może jednak sukienki w jednym kolorze, które ozdobione motywem kwiatów są jedynie na dodatkach? Zobacz najmodniejsze stylizacje z kwiatami w roli głównej.

Kwiaty w kolekcji marki SU na lato

Kwiaty w kolekcji marki SU na lato

Zobacz wywiad z Kasią Krupa na temat turystycznego savoir vivre