Na internautów zawsze można liczyć, świadczy o tym wczorajszy wpis na profilu Facebooka GIA LAMODA. Wpis doczekał się tysięcy udostępnień, a kobieta otrzymała olbrzymie ilości słów otuchy i wsparcia!

Dramatyczny wpis z prośbą o pomoc opublikowany został wczoraj, przeczytajcie i udostępniajcie. Pomagamy i prosimy Was o pomoc!

Dramatyczny wpis z prośbą o pomoc printscreen FB GIA LAMODA

Dramatyczny wpis z prośbą o pomoc printscreen FB GIA LAMODA

,,Drogie Klientki proszę Was o pomoc. Jest mi wstyd, że muszę to robić….. Firma jest na krawędzi. Od stycznia choruje na nowotwór złośliwy piersi. Jestem po chemii i mastektomii. Właśnie zaczęłam miesięczną radioterapię, która bardzo ograniczy możliwość pracy.

Jestem na świetnej drodze mu pełnemu wyzdrowieniu, tylko chciałabym mieć do czego wracać. NIKT MI NIE CHCE ROZŁOŻYĆ DŁUGÓW DO KOŃCA ROKU. Wszystkie 4 GALERIE w ktorych jestem zadłużona, chcą spłaty DO KOŃCA WRZEŚNIA, co oznacza że nie zostanie mi nic na podatki i nowy towar jak nie pomożecie ..
W tej chwili już zamknęłam 2 sklepy- GIA Wiatraczna, zamykam GIA GALERIA METRO i zagrożona jest GIA GALERIA URSYNÓW… Zamknęłam już Keekaa w Tesco Kabaty oraz planuje likwidację KeeKaa MODO.

Jako przedsiębiorca nie mogłam chorować, między chemiami, jak się Tylko lepiej poczułam pracowałam po 12h dziennie przez 7-10 dni pod rząd, jeździłam po towar do Włoch – faszerując się zastrzykami, zeby moc chodzic 12h i latać samolotem, 4 dni po mastektomii byłam już w pracy, starałam się zarządzać firmą, otworzyłam nawet nowy sklep, żeby ratować pozostałe. Jedyna pozytywna rzecz – moja prawa ręka po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych po 2 tygodniach wróciła do prawie pełnej sprawności – ponieważ się w pracy nie oszczędzałam.

Niestety to było za mało, po chemii leżałam po 1-2 tygodnie w domu i nie mogłam pracować. Nie pomogli też nieuczciwi wspolnicy w innej marce, którzy wykorzystali moją chorobę i okradli mnie na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Chcę nadal prowadzic firmę i robić to co kocham, dzięki niej miałam siłę, żeby walczyć z nowotworem, bo gdybym się poddała nie miałabym do czego wracać. Chcę sie nadal uśmiechać do mojego 15 letniego syna, którego samotnie wychowuje.

Proszę tylko, o odwiedzenie moich sklepów i jak Wam przypadnie nowa kolekcja do gustu o zakupy… Proszę o udostępnianie posta. Dla wszystkich Pań na hasło “rak piersi” oferuje 10% rabatu.
W czwartek aż do soboty w GIA GALERII URSYNÓW robimy akcję ratującą sklep na którą serdecznie zapraszam.

Podaję adresy sklepów;
GALERIA URSYNOW – GIA LA MODA i KeeKaa Królestwo Torebek
JÓZEFÓW ul. Piłsudskiego 128
Keekaa Józefów ul. Piłsudskiego 148
STARA MIŁOSNA ul. Jana Pawła rog Fabrycznej
Tesco Gocław – stoisko KEEKAA”

tekst oryginalny i zdjęcia printscreen z https://www.facebook.com/gialamoda/