14 września w studio kulinarnym Electrolux Taste Center odbyły się kolejne Warsztaty z Gwiazdą Fit&Beauty.

Ten autorski projekt portalu AllABOUTLife to nie tylko spotkanie topowych blogerek, gwiazd i dziennikarek, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń i najlepszych przepisów kulinarnych.

Warsztaty z Gwiazdą Fit&Beauty to nie tylko świetna szkoła gotowania czy miejsce, gdzie zdobędziesz nowe  inspiracje do przygotowania pysznych dań.

To przede wszystkim możliwość spotkań ze wspaniałymi ludźmi, platforma wymiany doświadczeń czy zapoznania się z nowościami nie tylko związanych z kuchnią.

Nasze uczestniczki poznały między innymi najnowsze trendy w makijażu dzięki marce Vipera czy miały możliwość zatańczyć z Ewą Szabatin. Świetną atmosferę Warsztatów z Gwiazdą Fit&Beauty potwierdza wiele naszych uczestniczek.

Wśród znanych aktorek, blogerów i dziennikarek, które odwiedziły Warsztaty z Gwiazdą Fit&Beauty znalazły się dziennikarka Beata Chmielowska-Olech, dziennikarka i blogerka Agnieszka Kałuża Aga Pomaga, topmodelka Kamila Szczawińska, aktorka i blogerka Monika Mrozowska, redakcja Claudia, Portal Gwiazd, blogerki  Thirtyfashion, Ashplumplum, Olciiak, Must Have Fashion, Manufaktura Radości i Neonowa Strzała, a także Matata – Maciek Lisowski.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały warsztaty i jak bawiły się nasze gwiazdy to zapraszamy koniecznie do obejrzenia krótkiej relacji filmowej.