Katarzyna Sokołowska ujmuje stylem i klasą. Reżyserka najważniejszych pokazów w kraju ma profil na instagramie, który obserwuje przeszło 210 tysięcy osób. To jeden z naszych ulubionych profili. W tym tygodniu zamieściła niesamowitą informacje.

Katarzyna Sokołowska została ambasadorką marki Intimissimi.

Poniżej treść: Cieszę się bardzo, że dzisiaj oficjalnie mogę Wam powiedzieć, że zostałam polską ambasadorką globalnej marki Intimissimi? Nowa kampania #insideandout jest bliska moim kobiecym wartościom? I’m glad to be officially part of the Intimissimi family giving my tribute to #insideandout campaign celebrating the women’s values. Stay tuned for thy next projects! #Intimissimi #ItalianLingerie #puderikurz #powderanddust #kasianaobcasach?

Printscreen instagram Katarzyna Sokołowska

Printscreen instagram Katarzyna Sokołowska

Kasia była też jurorem w programie TOP MODEL. Reżyseruje pokazy najlepszych polskich projektantów mody. Jej styl jest podziwiany przez wiele Polek. Dołączyła tym samym do grona gwiazd promujących marek, wśród których są: Irina Shayk, Dakota Johnson, Ella Mills. Za zdjęcia odpowiada ponoć sam Mario Testino. To nie pierwsza kampania reklamowa Kasi. Występuje również w reklamie marki APART.

źródło: instagram/ @kasiasokolowska_official

Zobacz również stylizacje Magdy Mołek