Święta czy inne okazje to czas spotkań z najbliższymi i przyjaciółmi przy wspólnym stole. To czas kiedy spokojnie możemy porozmawiać, wspólnie zjeść coś pysznego i wypić ulubione wino. Aldi wprowadza do sprzedaży wino czekoladowe co oznacza, że nasze spotkania będą wyjątkowe.

Brytyjska sieć sklepów Aldi robi nam na te Święta wyjątkowy prezent. Wprowadza na rynek wino czekoladowe, które ma być alternatywą dla zazwyczaj serwowanego wina białego czy czerwonego. Trunek nazywa się Rubis Chocolate Non Vintage, a jego smak można określić jako połączenie ciemnej czekolady, owocowego bukietu i aromatu suszonych fig. Trzeba przyznać, że bukiet smakowy zapowiada się pysznie!

Wino czekoladowe Rubis Chocolate Non Vintage nie jest nowością. Już w 2015 roku zostało docenione przez jury konkursu wina International Wine & Spirit Competition. Jednak po raz pierwszy trafia ono do ogólnej sprzedaży w sklepach takich jak Aldi. Póki co dostępne będzie ono w Wielkiej Brytanii w celnie około 10 funtów.  Mamy jednak nadzieję, że przy tak szybkiej ekspansji sieci Adi również w Polsce w niedługim czasie będziemy mieli szansę go spróbować. Na pewno warto!

fot. www.instagram.com/rubischocolatewine

 

fot. www.instagram.com/rubischocolatewine

Sprawdź pomysły gwiazd na pyszne dania.