Ikea Place rewolucyjna aplikacja, która urządzi twoje mieszkanie!

Ikea Place to nowa aplikacja przygotowana przez jedną z najpopularniejszych sieci wyposażenia wnętrz – Ikea. Dzięki niej jeszcze przez zakupem upatrzonej sofy czy regału będziemy mogli sprawdzić czy na pewno pasuje do naszego wnętrza. Czy nie jest to genialne rozwiązanie?

Kto z nas nie zastanawiał się wielokrotnie czy upatrzona sofa, regał czy szafki pasują do wnętrza naszego mieszkania? Jedyne co mogliśmy zrobić to uruchomić wyobraźnię i zwizualizować nasze pomieszczenie z nowymi meblami. Ikea postanowiła nam jednak tą sprawę ułatwić i stworzyła aplikację Ikea Place, która pozwoli nam podejrzeć jak nasz pokój czy kuchnia będzie wyglądać z wybranymi meblami ze sklepu.

Ikea Place wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Umożliwia ona sprawdzenie jak meble i akcesoria będą sprawdzały się w naszym domowym otoczeniu. Jest ona bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy, że zeskanujesz podłogę w swoim domu czy mieszkaniu, wybierzesz z listy produktów ten, który najbardziej cię interesuje i przesuniesz go w wybranej przestrzeni. Teraz decyzja należy do was – czy upatrzony mebel pasuje czy nie? Produktów w aplikacji jest aż 2 tysiące, więc jest w czym wybierać!

Aplikacja dostępna jest póki co w App Store na iPhonie w wersjach SE, 6s i nowszym zainstalowanym systemie iOS11.

Sprawdź jak działa!

Sprawdź jak powinna wyglądać wymarzona kuchnia.