Filip Chajzer prosi o wsparcie w bardzo szczytnej akcji dla 12-letniej dziewczynki z Warszawy. Kilka dni temu Oliwia miała urodziny, mama zorganizowała przyjęcie urodzinowe, na którym nikt się nie pojawił. Gwiazda skrzykuje ludzi, aby w najbliższą sobotę odśpiewać Oliwii gromkie sto lat. My się przyłączamy, a wy?

Pani Marysia Dąbrowska właścicielka jednej z sal zabaw w dzielnicy Muranów w Warszawie zamieściła niepokojący wpis. Poinformowała, że mama 12-letniej Oliwii chorej na lekki autyzm, zaprosiła gości na wymarzone przez córkę przyjęcie urodzinowe. Niestety nikt się nie pojawił. Dlatego Filip Chajzer postanowił pod hasłem “Jest akcja” skrzyknąć jak największą liczbę osób, które odśpiewają urodzinowe sto lat na placu zabaw Fun Dark Digiloo w Warszawie.

Jak ogłosił na swoim Instagramie, “JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis właścicielki sali zabaw z warszawskiego Muranowa. To co pisze jest cholernie przykre. 12 letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili… Niestety… Nikt nie przyszedł. Co powiecie na to żeby wpaść z dziećmi w najbliższą sobotę i zaśpiewać sto lat…? ”

Akcja organizowana przez Filipa Chajzera ma odbyć się w tą sobotę na placu zabaw Fun Park Digiloo. Gwiazda już piecze tort, a wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać inne pomysły na zapewnienie Oliwii niezapomnianych urodzin na adres mailowy filipzglaszamsie@gmail.com.

fot. www.instagram.com/filip_chajzer

zdjęcie główne: źródło FB Filip Chajzer

Sprawdź jakie kolory będą modne w tym sezonie.