Screenshop - aplikacja, która rozpozna ubranie na podstawie zdjęcia i wskaże gdzie je kupić!

Koniec ze spędzaniem długich godzin na zakupach w galerii czy Internecie. Dzięki nowej aplikacji Screenshop znacznie skrócisz czas poszukiwań wymarzonej sukienki czy bluzki. Wystarczy, że zeskanujesz zdjęcie produktu, a aplikacja wskaże ci miejsce, gdzie możesz go kupić. Czy to nie jest świetne rozwiązanie?

Screenshop to nowa aplikacja, dzięki której twój telefon przekształci się w cyfrowy magazyn mody. Kim Kardashian West – twarz kampanii promującej aplikację, zwraca uwagę na ułatwienie jakie daje jej działanie. Odtąd w szybki sposób znajdziemy upatrzoną stylizację w sklepach internetowych bez konieczności długich ich poszukiwań.

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy załadować do systemu zdjęcie dowolnego ubrania, kadr z ukochanego filmu czy screen ze Snapchata, a pokaże ona nam produkty i miejsca gdzie można je kupić. W przypadku jeśli nie uda się jej znaleźć rzeczy ze zdjęcia, aplikacja zaproponuje nam zbliżone alternatywy dostępne w różnych cenach.

Założeniem Screenshop’a jest odnajdowanie ubrań czołowych blogerek i mniej popularne stylizacje na przykład z filmów z lat 90.

Aplikacja dostępna jest za darmo w systemie iOS  i Android.