W dniu 3 grudnia w hotelu Radisson Blu Sobieski, odbyło się spotkanie charytatywne Mikołajki pełne magii na rzecz dzieci z placówki opiekuńczej, zorganizowane przez nasz portal przy ogromnym wsparciu hotelu i sponsorów.

Dzieci zostały zaproszone na dzień pełen emocji i zabawy oraz spotkania z gwiazdami. Imprezę prowadziła Kamila Szczawińska i Maciej Lisowski.

To był dzień pełen niespodzianek – na dzieciaki czekały atrakcje przygotowane przez naszych Partnerów – gry planszowe Fox Games, konsole do gier Sony Playstation, pokazy akrobatów, wspólne czytanie książki wydawnictwa Bajkopis z Karoliną Szostak, własnoręczne przygotowanie ozdób świątecznych. Kamila zaprosiła dzieci do wspólnego sniadania z pysznym serkiem Mój Ulubiony a Spider Man z Baby Room Gym sprawił, że zrobilo się naprawdę magicznie.

Specjalnie dla dzieci przyszły znane osoby – aktorzy, dziennikarze, wydawcy. Dzieci spędziły dzień w gronie gwiazd, z którymi mogły porozmawiać, wspólnie się bawić oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie aparatem Polaroid ufundowanym dla dzieci przez dystrybutora marki.

Wszystkie dzieci dostały prezenty ufundowane przez sponsorów: zestawy witamin Pluszz, klocki Cobi, zestawy kreatywne od Fiskars, książki od wydawnictwa “Od deski do deski”, kosmetyki Selfie Project, cudne misie od ENDO.

Wśród gości byli m.in: Katarzyna i Maciej Stuhr, Magdalena Popławska, Leszek Stanek, Karolina Szostak, Katarzyna Skrzynecka z rodziną, Adriana Palka, Katarzyna Krupa, Katarzyna Frendl, Julia Maciuszek i wiele innych cudownych osób o wielkich sercach.

Zobaczcie zdjęcia:

Kamila Szczawińska i Maciej Lisowski

Leszek Stanek

Karolina Szostak

Katarzyna i Maciej Stuhr

Maciej Lisowski z rodziną

Paulina Będźmirowska

Adrianna Palka

Katarzyna Skrzynecka z rodziną Gwiazdy na naszych Mikołajkach, razem pomagamy dzieciom

Magdalena Popławska Gwiazdy na naszych Mikołajkach, razem pomagamy dzieciom

Magdalena Popławska Gwiazdy na naszych Mikołajkach, razem pomagamy dzieciom

Karolina Szostak Gwiazdy na naszych Mikołajkach, razem pomagamy dzieciom

Maciej Lisowski Katarzyna i Maciej Stuhr Gwiazdy na naszych Mikołajkach, razem pomagamy dzieciom