Co każda mama malucha wiedzieć powinna.

Każda mama ale i współczesny tata doskonale wiedzą z czym wiążą się pierwsze dni, tygodnie, miesiące kiedy pojawia się w ich życiu mały człowiek.

Szalejemy ze szczęścia. Dbamy o dietę i względny spokój. Przygotowujemy łóżeczko, wózek, akcesoria, kosmetyki…
Kompletna wyprawka musi zawierać również tak niezbędne i konieczne chusteczki do pielęgnacji naszego dziecka. Ale które wybrać ?

W Plebiscycie Influencer’s TOP nominowane są Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby


Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby są w 100 proc. naturalne, bowiem tkanina, z której je wykonano to naturalna bawełna bez domieszek poliestrów.

Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby nasączone są w 99,9 proc. czystą wodą z odrobiną ekstraktu z grejpfruta. Dzięki takiemu składowi chusteczki są wyjątkowo bezpieczne – nie powodują podrażnień, ani reakcji alergicznych na skórze. Można je stosować do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry dzieci już od 1 dnia życia.

Produkt może być stosowany również w przypadku skóry alergicznej czy atopowej.

Chusteczki wodne „Fresh baby Aqua Wipes” są wyjątkowo bezpieczne, ponieważ posiadają bardzo krótki skład i nie zawierają żadnych składników chemicznych, w odróżnieniu od większości chusteczek na rynku polskim.

Są wyjątkowo pomocne w trakcie przewijania i posiłków. Znakomicie sprawdzają się zarówno na spacerze, jak i w domu. Każde opakowanie produktu posiada klips zabezpieczający chusteczki przed  wysychaniem .

Zastosowanie dla dzieci od 1 dnia życia do 3-4 lat. Idealnie sprawdzą się w podróży dla całej rodziny nawet gdy nasze dzieci są już dużo starsze.

Chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby dostaniecie w wielu sklepach i drogeriach min w Apteka Gemini, Bliżej Ciebie , Drogeriach Melisa, U Kubusia, Świat Dziecka czy e-sklepach oraz portalach min Allegro.

Artykuł powstał we współpracy z FHU Lider – wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim chusteczek Aqua Wipes Fresh Baby by w Polsce