Powoli zaczynamy podsumowania tego roku. W kwestii zapachów jedna z najpiękniejszych premier tego roku to Jo Malone. Marka zadebiutowała z powodzeniem w Polsce w marcu tego roku.

Jo Malone to intensywne, pełne energii zapachy zamknięte w pięknych butelkach. Pod koniec listopada w sieci Douglas pojawiły się nowe kompozycje, które mogą być idealnym prezentem dla kobiet i mężczyzn z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jo Malone to nie tylko perfumy, ale obłędnie pachnące świece, olejki i peelingi do ciała, żele pod prysznic, czy mydła.

W tym roku kolekcja świąteczna Jo Malone London inspirowana jest geometrycznymi kształtami. Została zaprojektowana we współpracy z projektantem mody Jonathanem Saundersem. Odważna. Radosna. Eksplodująca kolorami. Tak jak wszystkie projekty Jonathana.

Orange Bitters Cologne

Jo MALONE Orange Bitters Cologne

Jo MALONE Orange Bitters Cologne

 

To ciepły zimowy koktajl…W składzie cytrusy: pomarańcza i mandarynka oraz śliwka Baza została skomponowana z drzewa sandałowego oraz ambry. Ten ostatni składnik wykorzystywany jest przez najbardziej renomowanych producentów perfum.

Kolekcja Green Almond & Redcurrant

Kolekcja Green Almond & Redcurrant

Kolekcja Green Almond & Redcurrant

Świeca kolekcja Green Almond & Redcurrant

Świeca kolekcja Green Almond & Redcurrant

Piękny świąteczny zapach na Boże Narodzenie. Idealnie skomponowany ze świecą. W składzie cytrusy, czerwona porzeczka, zielony migdał, drzewo cedrowe oraz fasolka tonka! Ta ostatnia wzmacnia i utrwala bazę zapachową. To nasiona tonkowca wonnego czyli tropikalnego drzewa z rodziny bobowatych.

Przepiękna świąteczna sesji marki

Przepiękna świąteczna sesji marki

Marka celebruje brytyjski styl wraz z zaskakującymi zapachami oraz elegancką sztuką wręczania prezentów. Zakupiona w roku 1999przez Estée Lauder Companies, Inc., dziś marka ta jest dostępna w48 krajach na całym świecie.

artykuł powstał we współpracy z marką Jo Malone