Skóra sucha wymaga specjalnej pielęgnacji. Należy pamiętać o wykonywaniu zabiegów nawilżających. Świetnie sprawdzi się czekoladowo-jogurtowa maseczka, która nie tylko przywróci skórze odpowiednie nawilżenie, ale też smakowicie pachnie. W szybki i łatwy sposób wykonasz ją sama w domu, a efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu!

Czekoladowo-jogurtowa maseczka to bardzo prosta i świetnie nawilżający kosmetyk do najbardziej suchej skóry. Można ja przygotować z naturalnych składników przez co jest niezwykle zdrowa. Połączenie kakao, jogurtu i miodu działa bardzo dobrze na skórę twarzy i pozostawia ją miękką, a wszystkie skazy zostają usunięte. 

Jak przygotować maseczkę?

Składniki:

  • 1 łyżeczka kakao
  • 1 łyżeczka naturalnego jogurtu
  • 1 łyżeczka miodu manuka

Wszystkie składniki wymieszaj w miseczce. Kakao może się trudno rozpuszczać, więc może to potrwać kilka minut. Dobrze wymieszaną maseczkę nakładaj na skórę twarzy i pozostaw ją na 15-20 minut. Po tym czasie opłucz twarz letnią wodą i osusz. Maseczkę stosuje 2-3 razy w tygodniu, a twoja skóra twarzy nabierze pięknego kolorytu, stanie się bardziej nawilżona i zdrowa.