czekolada

Czekolada to jeden z ulubionych rodzajów słodyczy, które kochają zarówno dzieci jak i dorośli. W konkursie Influncer’s Top nominowane są niezwykle smaczne czekolady polskiej marki MARTIN’S. Stworzone przez wybitnego checolatiera Marcina Paździora.

Czekolada to jeden ze słodkich przysmaków, który jest nie tylko pyszny, ale też potrafi poprawić samopoczucie. Choć czekolada może uzależniać i wielu z nas sięga po nią z wyrzutami sumienia to po taki produkt jak czekolady MARTIN’S naprawdę warto. Ma ona wiele pozytywnych właściwości, ale przede wszystkim łączy w sobie prawdziwą czekoladę z naturalnym smakiem owoców.

Receptura i kompozycja czekolad MARTINS została stworzona przez Marcina Paździora, wybitnego polskiego checolatiera. Pasjonuje się czekoladą od najmłodszych lat, z której potrafi stworzyć wyrafinowane w smaku praliny i niepowtarzalne rzeźby czekoladowe. Na początku swojej drogi zdobywał doświadczenie pod okiem najwybitniejszych mistrzów w różnych krajach Europy. Poznał światowe trendy w tej dziedzinie. Pierwsze kroki jako zawodowy cukiernik stawiał w najbardziej znanych, prestiżowych cukierniach, ale też restauracjach i hotelach. Dzięki połączeniu, doświadczenia zawodowego, tytułu mistrzowskiego i wykształcenia pedagogicznego wspiera wielu młodych adeptów tej sztuki. Specjalizuje się w ręcznie robionych pralinach, recepturach pitnych czekolad, wyjątkowych deserach oraz tabliczkach czekoladowych.

W ofercie marki MARTINS znajdziemy czekolady deserowe i mleczne, białe oraz wyjątkową czekoladę rubinową. Wszystkie łączy oryginalna receptura i naturalne, zróżnicowane naturalne dodatki jak figa, mango, truskawka, marakuja czy bez z truskawką. Dla niezdecydowanych marka przygotowała specjalne zestawy w formie dwupaków i trójpaków. Kompozycja różnych gatunków czekolady oraz dodatków sprawi, że każdy znajdzie smak dla siebie. Czekolada świetnie sprawdzi się jako dodatek do porannej kawy czy przekąską w pracy dodająca energii. To również idealny prezent dla najbliższych czy słodka niespodzianka dla partnera.

Artykuł powstał we współpracy z marką MARTIN’S