Razem z Ewą Szabatin przedstawiamy Wam świąteczny prezentownik – nasze inspiracje na niebanalny prezent.

Ten prezentownik to świat specjalnie wyselekcjonowanych produktów, które lubimy i uważamy, że mogą być idealnym prezentem dla kogoś z Waszej rodziny lub przyjaciół. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam w zakupach i poszukiwaniach świątecznych prezentów. Wiemy, że często brakuje nam pomysłów! Dzisiaj część nr 2.

RONIC

Jesteśmy z Ewą FIT FASHION FREAK’iem dlatego zawsze stawiamy zdrowie na pierwszym miejscu. Od paru lat Ewa mocno promuje zielone koktajle oraz detox na samych sokach lub sokach i zblendowanych zupach. Do tego potrzebne są dobre chęci i dobry mikser. Dlatego jeśli chcecie zadbać o siebie w Nowym Roku lub pomóc bliskiej osobie, to świetnym prezentem będzie coś, co pomoże zmienić nawyki żywieniowe.
Zobaczcie firmę Ronic, która w swojej ofercie ma wiele naczyń i sprzętów kuchennych. My wielokrotnie korzystamy z blendera w tygodniu. Zdrowie soki to podstawa i tym zarażamy innych.

Prezentownik wspólnie z Ewą Szabatin

Blender molekularny RONIC® Zyle LED II dzięki kosmicznie szybkim obrotom rozdrabnia surowe produkty aż do rozmiarów nanocząsteczek, przez co zwiększa się przyswajalność składników odżywczych przy zachowaniu cennego błonnika, witamin, minerałów oraz antyoksydantów.
BOCA BOTANICA
Kolejnym prezentem pod choinkę idealnym dla poprawy zdrowia mogą być suplementy diety. Nie jesteśmy zwolenniczkami tabletek, ale uważamy, że dobre, naturalne suplementy świetnie uzupełniają dietę i są niezbędne do funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Dziś warzywa i owoce nie są już tak pełnowartościowe jak kiedyś, dlatego warto wspomagać się suplementami. Wybierajmy tylko dobre i sprawdzone firmy.
Ewa jest sportowcem, w rozmowie z nami potwierdza: “Dużo trenuję, moja dieta jest zdrowa i opiera się głównie na warzywach, owocach, kaszy, orzechach i jajach. Jednak ze względu na intensywny tryb życia potrzebujemy dopalacza, ale dobrego naturalnego dopalacza np. w postaci Aceroli – czyli witaminy C z Boca Botanica.”

BAMP – SWARZĘDZ HOME
Jeśli dbamy o zdrowie kompleksowo to zadbajmy też o swój kręgosłup. Coś, co może pomóc wszystkim, którzy dużo siedzą przed komputerem. Jest to siedzisko o nazwie “Bamp” od firmy Swarzędz. Bamp jest idealny dla kręgosłupa, ponieważ działa podobnie jak piłka lekarska.Wymusza odpowiednią pozycję i amortyzuje ruch. Przetestowałyśmy i rzeczywiście działa! Warto inwestować w zdrowie. Dlatego sprawiajcie sobie takie fajne prezenty na święta, po to by wejść w Nowy Rok z dobrą energią i zdrową piękną sylwetką!

Prezentownik wspólnie z Ewą Szabatin – Swarzędz Home

 

Prezentownik wspólnie z Ewą Szabatin – Swarzędz Home

PERFUMETKI
Już było o zdrowiu, to teraz trochę o zapachu i kosmetykach. Zacznijmy od tego pierwszego! Perfumy są idealnym prezentem na gwiazdkę. Niedawno odkryłam firmę Piękny Zapach, która oferuje perfumetki inspirowane zapachami najlepszych marek na świecie. Perfumetki nie perfumy, bo są malutkie, nie drogie i mieszczą się nawet w małej torebce! Idealne na wyjścia i idealne na prezent!

pieknyzapach.pl

pieknyzapach.pl

pieknyzapach.pl

OWAY
Na koniec przygotowałyśmy dla Was świetne produkty do włosów, które mogą również być fajnym prezentem na święta. Wybraliśmy markę, która zachwyca składem. Poznajcie ekologiczne kosmetyki Oway! OWAY to pierwsza w 100% naturalna linia kosmetyków do włosów.
Są to wysokiej jakości kosmetyki do stworzone dla wszystkich rodzajów włosów. Produkty OWAY są staranie zaprojektowane przez specjalistów w trosce o wysoki standard i zdrowie. Wszystkie produkty pakowane są w farmaceutyczne butelki i słoiki w kolorze bursztynu, tak aby zachować czystość organicznych kompozycji. Polecamy Wam tą markę, która idealnie wpisuje się w filozofię bycia eko.

 

Prezentownik wspólnie z Ewą Szabatin