YOUR NOSE KNOWS WHAT’S INSIDE – nominacja Influencer’s Top dla Made in Lab

Więcej zapachu, mniej marketingu. Żegnajcie fikuśne butelki, nazwy, etykiety i wysokie ceny! Pozbawiliśmy nasze perfumy wszystkiego poza zapachem – bo to jedyne, co liczy się w perfumach.

MADE IN LAB – YOUR NOSE KNOWS WHAT’S INSIDE

Pachną tak, jak twoje ulubione, markowe perfumy – a kosztują ułamek ich ceny. Stawiamy na to, co jest w butelce – bo przecież gdy nosisz perfumy, nikt nie wie, ile za nie zapłaciłeś i jak wyglądało ich opakowanie. 

Jesteśmy dla tych, którzy chcą czasem eksperymentować z zapachem i mieć na swojej półce więcej niż jeden flakon.

I dla tych, którzy nie chcą przepłacać tylko po to, by dostać markowe opakowanie, którego nikt poza nimi nie będzie oglądał. Bo w perfumach najważniejszy jest zapach.

To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie pięknie by pachniało. Bo w zapachu najważniejszy jest zapach. Nie warto wydawać więcej tylko za ładną buteleczkę i logo znanej marki. Dobrym rozwiązaniem są zapachy inspirowane uznanymi markami perfum. Dzięki temu możesz kupić swój ulubiony zapach w przystępnej cenie i codziennie pachnieć tak, jak lubisz.

Odpowiedniki perfum są równie piękne jak zapachy popularnych marek. Ich wysokie zaperfumowanie i świetna jakość kompozycji zapachowych sprawiają, że możesz cieszyć się zapachem bardzo długo.

Koniec z wyrzutami sumienia i oszczędzaniem ulubionych perfum tylko na “specjalne okazje”! Wybierając zamienniki perfum dla kobiet i mężczyzn, stać Cię na różnorodność. Zamiast jednego flakonu, możesz kupić kilka i nosić zapach najbardziej dopasowany do Twojego nastroju. Sprawdź nasze perfumy na własnej skórze. Twój nos doskonale rozpozna, jakie zapachy schowaliśmy w buteleczkach.