Razem z Ewą Szabatin przedstawiamy Wam świąteczny prezentownik – nasze inpiracje na niebanalny prezent.

Ten prezentownik to świat specjalnie wyselekcjonowanych produktów, które lubimy i uważamy, że mogą być idealnym prezentem dla kogoś z Waszej rodziny lub przyjaciół. Mamy nadzieję, że pomożemy Wam w zakupach i poszukiwaniach świątecznych prezentów. Wiemy, że często brakuje nam pomysłów!

Voluspa

Zacznijmy więc od eleganckich świec Voluspa ze sklepu Lilak, które przepięknie pachną i cudownie wyglądają! To najpiękniejsze świece jakie miałyśmy do tej pory w naszych domach.  Inspirowana japońską sztuką wytwarzania papieru kolekcja obejmuje bezftalanowe kompozycje zapachowe oraz opatentowaną przez firmę Voluspa recepturę wosku kokosowego. Knoty wykonane z czystej bawełny gwarantują, że świece palą się długo i stabilnie, nie wydzielając dymu.
Zdrowe i ozdobne świece mogą być idealnym prezentem dla kogoś bliskiego.

 

prezentownik

Buna

Buña to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek. Buña ufa naturze oraz tradycyjnej mądrości, wiedzy i doświadczeniu, przekazywanym przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Czerpie ze skutecznych i prostych sposobów na pielęgnację, którymi dzieliła się ukochana babcia. Buña jest bogata w ekstrakty z ziół, znane z polskich łąk, ogrodów i doniczek. Czerpie z ich cudownych właściwości działających na ciało i zmysły.

Naturalne  i bez parabenów kosmetyki mogą być fajnym prezentem na gwiazdkę, nie sądzicie?


Borjomi

Następnym miłym prezentem lub po prostu dobrym i zdrowym produktem na naszym Wigilijnym stole jest woda Borjomi.

Naturalna, mineralna woda BORJOMI zaliczana jest przez ekspertów do najbardziej ekskluzywnych na świecie. Pod względem wartości porównywalna jest z wyjątkową Vichy Grande-Grille z Francji. Ta gruzińska woda zdobyła wiele nagród na wystawach międzynarodowych.

Inwestujcie w siebie i swoje zdrowie!

 

 

Xblitz

Ostatnim fajnym prezentem wybranym do pierwszej części prezentownika jest coś, co przydaje się dzisiaj wielu z nas! Kamerka sportowa od firmy Xblitz!

Nie wiem jak Wy, ale uwielbiamy robić zdjęcia, a ostatnio coraz bardziej nagrywać filmy. Dla nas, osoby aktywnych, uprawiających wiele sportów najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z kamerki, która jest idealna do kręcenia filmów nawet w trudnych warunkach. Dzięki temu możemy uchwycić bardziej ekstremalne sytuacje jak np. nurkowanie i mięć pamiątkę na całe życie.

zdjęcia Justyna Gieleta

Zobacz też jak udekorować dom na święta.