Brodziki cięte na miarę czy zgodne z najnowszymi trendami wanny! Zobaczcie sami jakie trendy są w tym roku w wyposażeniu łazienki proponuje marka SANPLAST.

Konstruktorzy SANPLASTU połączyli swoją specjalistyczną wiedzę technologiczną z obowiązującymi innowacjami designerskimi w dziedzinie łazienek. Wynikiem tego zestawienia jest kilka zupełnie nowych produktów w ofercie firmy. Jest jeszcze piękniej, wygodniej i nowocześniej. Klienci naprawdę mają w czym wybierać!

Przyjazne wejście i nie tylko

W 2018 roku oferta kabin prysznicowych produkcji SANPLASTU powiększyła się o kabiny z serii Free Zone, która charakteryzuje się przede wszystkim możliwością stworzenia przyjaznego do nich wejścia. Z kolei najszersza oferta kabin, czyli tych z serii TX, zostanie poszerzona o zupełnie nowe konstrukcje. Seria TX od lat doceniana jest zwłaszcza przez osoby ceniące dobrą jakość w dobrej cenie.

Trendy w wyposażeniu łazienki

Brodziki szyte na miarę…

Jak powszechnie wiadomo, najlepszym uzupełnieniem każdej kabiny jest… brodzik. Na 2018 rok SANPLAST SA przygotował nowe serie brodzików, tak, aby Klienci mieli jeszcze większy wybór i jeszcze większą możliwość idealnego wręcz dopasowania produktów do siebie. Seria Prestige Mineral to atrakcyjne wzornictwo stworzone z odlewu mineralnego.

Structure Mineral to oferta najlepiej dostosowana do indywidualnego projektu Klienta, bowiem brodziki tej serii mogą być przycinane na miarę. Nowe wymiary w ofercie Space Mineral sprawiają, że w portfolio produktowym SANPLASTU klienci znajdą dosłownie każdy wymiar brodzika.

Trendy w wyposażeniu łazienki

Kąpielowe szaleństwo

Pierwsze wanny w ofercie SANPLASTU pojawiły się bagatela w… 1997 roku. W tegorocznej ofercie Klienci znajdą jednak zupełnie nowe projekty wanien, które wpisują się w nowoczesne trendy wzornictwa produktów łazienkowych na świecie. Seria Modesta to prostokątne wanny o wyrazistych kątach z wyprofilowanym podparciem dla łokci.

Seria Luxo to z kolei wyjątkowa i nietuzinkowa delikatność geometrycznych kształtów, które idealnie wkomponowują się w rożne łazienkowe wnętrza oraz sprawiają, że w łazience odnajdujemy domowe SPA – sferę głębokiego relaksu. Ich delikatny a jednocześnie bardzo oryginalny design charakteryzuje się dokładnością, a nawet pietyzmem w wykonaniu, zwłaszcza w obszarze przetłoczeń rantowych.

Trendy w wyposażeniu łazienki

Na ten rok zaprezentowano także nowe elementy wśród akcesoriów uzupełniających do produktów. Jak zawsze pasują one doskonale do innych produktów marki SANPLAST. Harmonijnie dobrane ze sobą produkty nie dość, że są skrojone na każdą miarę, ale i zapewniają harmonię estetyczną i higieniczną.

Tegoroczna oferta SANPLASTU została tak zbudowana, aby Klienci mogli, w ramach jednej linii wzorniczej, stworzyć pełne wyposażenie przestrzeni kąpielowej. Praktycznie każda seria zapewnia możliwość stworzenia idealnego miejsca do kąpieli zarówno, pod prysznicem jak i w wannie. Ponadczasowy design produktów, połączony z ich maksymalną użytecznością to gwarancja, że w łazience nigdy nie będzie nudno!

Unikatowa umywalka – nie uwierzysz – zobacz !