Piotr Czaykowski – model, uczestnik ostatniej edycji Azja Express opowiada o zmianach jakie zaszły w jego życiu przez ostatni rok. Dzięki coraz większej popularności, obecności nie tylko na światowych wybiegach może zrobić więcej. Co to będzie, jakie są plany Piotra?

Piotr Czaykowski w ekskluzywnym wywiadzie dla Allaboutlife, opowiada o zmianach jakie przyniosło mu uczestnictwo w programie Azja Express i planach na najbliższe miesiące.

Redakcja: W minionym roku dałeś się poznać szerszej publiczności, dzięki udziałowi w AZJA EXPRESS, jaki ten rok był dla Ciebie? Zyskałeś większa rozpoznawalność i …

Piotr Czaykowski: Ubiegły rok był dla mnie przełomy, ze względu na zmiany jakie zaszły na każdej płaszczyźnie mojego życia. Azja Express była cudowną przygodą i świetną odskocznią od zachodzących zmian.

Piotr Czaykowski - dzięki popularności jego głos jest słyszalny

Redakcja: W wywiadach przyznajesz, że udział w programie był dla Ciebie przygodą życia. Rok 2017 i Twoje zawodowe życie kręciło się tylko wokół programu AZJA EXPRESS?

Piotr Czaykowski:  Moje życie zawodowe również uległo zmianie. Modeling, który wcześniej był moim jedynym źródłem utrzymania, zepchnąłem na boczny tor. To dało mi czas na budowanie własnej agencji i pozwoliło na realizacje innych projektów. AE na dobre zaistniała w moim życiu dopiero na długo po powrocie z Indii, kiedy program ruszył do emisji.

Piotr Czaykowski - dzięki popularności jego głos jest słyszalny

 

Redakcja: Jak zamierzasz wykorzystać popularność, którą zdobyłeś? Często podkreślasz, że kręci Ciebie telewizja i chciałbyś w niej zostać na dłużej.

Piotr Czaykowski: Najfajniejsze w popularności jest to, ze Twój głos staje się słyszalny. Zamierzam wykorzystać to w najlepszy sposób jak się da. Jeśli telewizja znajdzie dla mnie miejsce to na pewno się nie zawiedzie 😉

Redakcja: Udzieliłeś mnóstwo wywiadów. W jednym z ostatnich szczerze opowiedziałeś o początkach swojej pracy.  Dużo mówiłeś o czarnej stronie tego zawodu. Ten wywiad poniósł się mocno w sieci. My zapytamy z innej strony: jakie było najgłupsze, najbardziej zadziwiające pytanie jakie Tobie zadano?

Piotr Czaykowski: We Włoszech, jak tylko okazywało się, że byłem z Polski- często pytano mnie jak możemy dodawać tyle czosnku do potraw…?!

Piotr Czaykowski - dzięki popularności jego głos jest słyszalny

Redakcja: Przez 5 tygodni trwania programu byłeś w towarzystwie znanych polskich osób. Gdybyś mógł spędzić 24 h z międzynarodową gwiazdą, byłaby to, byłby to…

Piotr Czaykowski: Meryl Streep

Redakcja: 8 lat podróży i pracy na całym świecie. Jednak teraz swoje życie wiążesz z Polską.  Do których miejsc wracasz prywatnie?

Piotr Czaykowski: Na zawsze Mediolan!  Madryt, Barcelona, Florencja i Mazury.

Piotr Czaykowski - dzięki popularności jego głos jest słyszalny

Redakcja: Jakie są Twoje zawodowe plany na najbliższe miesiące?

Piotr Czaykowski: Najbliższe miesiące spędzę na pracy nad nowym formatem, nad którym pracujemy całą agencją Chili Models. Szykuje się też trochę podróży modelingowych  oraz pomysł start up’u.  Trzymajcie kciuki! 😉

Przeczytaj wywiad z Rene Hougaardem o designie i tym jak łatwo można rozwiązać wszelkie problemy.