Znaki zodiaku, a charakter człowieka

Znaki zodiaku mówią nam kim jest ta druga osoba. Dzięki nim wiemy z kim najlepiej się związać na całe życie, a kogo lepiej unikać.

Przedstawiamy Wam 5 znaków zodiaków, które posiadają najwięcej trudnych we współżyciu cech.

Oczywiście pamiętajmy, aby wszystkie horoskopy czytać z przymrużeniem oka ☺

Wodnik

Osoby urodzone między 20.01 a 18.02 są wyjątkowo wredne. Dla nich liczy się tylko ich czubek nosa, ich interesy i ich dobro. Są wyrachowane, bezwzględne i interesowne. Kiedy jest taka potrzeba są miłe i uprzejme, ale pamiętajmy robią to tylko w jakimś interesie.

Koziorożec

Ludzie urodzeni między 22.12 a 19.01 to typowi „narzekacze” – wszystko widzą w czarnych barwach. Same w sobie nie są złe, ale mogą mieć negatywny wpływ na innych – poprzez zarażanie swoim pesymizmem. Mają w sobie duże pokłady negatywnej energii. Dlatego odradzamy dłuższe przebywanie w ich towarzystwie.

Panna

Urodzeni między 23.08 a 22.09 to naprawdę wredne osoby. Ciągle krytykują innych. Są bezwzględne w czynieniu złych uczynków. Noszą maski i przed innymi udają ludzi biednych i skrzywdzonych. Lepiej ich unikać.

Bliźnięta

Z tymi to nigdy nic nie wiadomo. Wszyscy Ci co urodzili się 22.05 a 20.06 są nieobliczalni. W jednej chwili mogą być mili, by zaraz uczynić coś kompletnie odmiennego. Nie zastanawiają się nad swoimi krokami. Uważajcie na nich!

Lew

Urodzeni w tym czasie – 23.07 a 22.08 to osoby zadufane w sobie, nie widzą swoich wad. Skupione na sobie i swoich potrzebach. Są zaborcze i zazdrosne. Ich wadą jest to, że najpierw mówią potem myślą…czym mogą skrzywdzić wiele osób.

TEN GADŻET MUSISZ MIEĆ