Okulary dla dzieci, ich dobór, stylistyka i trwałość to problemy, z którymi musimy zmierzyć się wybierając je dla naszych pociech. Jednak są dostępne na polskim rynku okulary, które świetnie spełniają wszystkie wymagania, a dzieci chętnie w nich chodzą.

Okulary dla dzieci to dla wielu naszych pociech konieczny element ich garderoby. Choć często dzieci nie chcą ich nosić, nie zwracają na nie uwagi podczas zabaw (co powoduje, że albo je gubią, albo niszczą) to są one konieczne dla poprawy ich wzroku. Amerykańska firma Babiators w swojej ofercie posiada modele, które każde dziecko chce mieć!

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, gogli pływackich i oprawek korekcyjnych dla dzieci (0-3 lat, 3-7 lat, 7-14 lat). Wszystkie okulary są wykonane ze zdrowych komponentów, dziecko może nosić je cały dzień. Okulary Babiators zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, są odporne na uderzenia. Co ciekawe oprawki wykonane z elastycznej gumy (klasa spożywcza) zawsze wracają na swoją pozycję po wygięciu. Firma oferuje klientom unikatową gwarancję Lost & Fund. a co w przypadku jeśli dziecko je zgubi? Wyślą kolejną parę gratis! 

okulary dla dzieci
Więcej szczegółów i sklep znajdziecie tutaj : www.babiators.pl