Qczaj

Daniel “Qczaj” Kuczaj to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich trenerów. Zaraża radością, mądrymi wskazówkami, a jego filmiki biją rekordy popularności na Facebooku czy Instagramie. Kim jest Qczaj? 

Qczaj, czyli Daniel Józef Kuczaj urodził się w Ludźmierzu na Podhalu i jak sam mówi, jest prawdziwym góralem.  Jest szczerym facetem, który zaraża optymizmem i radością. Miłe usposobienie Qczaja połączone ze słynnym już “ukochoj się” i innymi gwarowymi wyrażeniami sprawiło, że zyskuje coraz więcej fanek, ale też fanów.

Qczaj był wychowywany przez mamę, a później babcię. Rodzice Daniela wyjechali do Stanów Zjednoczonych, a młody chłopak pozostał pod skrzydłami babci. Wychowywał się wraz z dwoma siostrami. W wieku 17 lat wyjechał Podhala i przeniósł się do Warszawy. Tutaj wziął udział w castingu do teatru Buffo, gdzie został przyjęty. Występował na scenie obok Nataszy Urbańskiej czy Mariny Łuczenko. Przygoda z Buffo trwała trzy lata. Po tym czasie chcąc zarabiać jeszcze więcej pieniędzy wyjechał do USA do rodziny. Tam pracował na budowie, ale wrócił do Polski, gdzie zajął się… fryzjerstwem. Stało się ono nową pasją Qczaja, którą zajmował się z sukcesami ponad dziesięć lat. Stylizował gwiazdy – między innymi Michała Piróga czy Odetę Moro.

Jeszcze podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych Qczaj zaczął interesował się pracą nad ciałem. Był częstym gościem na siłowni, gdzie ćwiczył każdą partię ciała, a efekty widać dziś! Qczaj brał udział w licznych zawodach kulturystycznych, a kiedy zakończył przygodę z fryzjerstwem zajął się prowadzeniem treningów. Sport stał się jego nową pasją. Obecnie możemy oglądać Qczaja w telewizji śniadaniowej, gdzie zaraża swoim optymizmem i zachęca do ćwiczeń. Przy nim na pewno nie można się nudzić, a jego teksty kochają wszyscy:

  • Motywatory ci godają “miej cel! Skup się na celu”! I tak żeś się biedoku skupił na tym celu, że żeś sracki z nerwów dostoł –
  • Cwic, cwic, a nie bedziesz majtopasów potrzebowała –
  • Witojcie kohani […]. Jak mnie nie znocie, macie prawo mnie nie znać, choć zeh zadupcył cały internet, no to mnie własnie poznajecie –
  • Matko Polko drogo. Przychodzi taki moment w twoim życiu, że już nie jesteś w ciąży. Ale wszystko ci ciąży… 
Qczaj

fot. www.instagram.com/qczaj

Qczaj

fot. www.instagram.com/qczaj

Qczaj

www.instagram.com/qczaj

qczaj

www.instagram.com/qczaj

Qczaj

www.instagram.com/qczaj

Qczaj

www.instagram.com/qczaj

Sprawdź jakie warzywa jeść, aby mieć lepszą cerę.