Filip Chajzer

Filip Chajzer znany jest z szalonych akcji w sieci, kontrowersyjnych wywiadów, ale przede wszystkim z wielkiego serca. Już nie raz był inicjatorem akcji pomocowych dla dzieci. Tym razem dziennikarz prosi o pomoc dla małej Lenki, której marzeniem są długie i piękne włosy!

Filip Chajzer tym razem włączył się w akcję dla małej Lenki z Warszawy, która marzy o pięknych, długich włosach. Dziewczynka cierpi na łysienie plackowate. Choroba ta przejawia się atakowaniem własnych mieszków włosowych, przez co organizm uznaje je za groźne i usuwa. Włosy wypadają, a w ich miejscu pozostają plackowate, łyse plamy. Możliwe jest podjęcie leczenia choroby, ale efekty mogą nie być zadowalające. Jedyną receptą w wielu przypadkach pozostaje zakup peruki, która imitować będzie prawdziwe włosy, ale jej zakup niestety wiąże się z większym wydatkiem.

Filip Chajzer na swoim Instagramie prosi o pomoc dla Lenki i przekazanie włosów, aby dziewczynka mogła otrzymać wymarzoną perukę. Jak wspomina w poście “Poznajcie tę 5 letnią księżniczkę. Lenka jest mądrą, przepiękną i przesympatyczną dziewczynką, która cierpi na łysienie plackowate? jej stan wymaga już noszenia peruki. Mama Lenki przez #fundacjaomaływłos znalazła perularza, który obiecał zrobić ją za darmo, ale potrzebne są włosy… Największe marzenie Lenki to włosy długie. Takie jakie mają jej koleżanki. Takie żeby można było robić koki i warkoczyki. Do tego potrzeba 35-40cm długości włosa. Jeśli jest tu ktoś odważny kto chciałby pomóc Lence zapraszam do kontaktu z @czuprynki Proszę o kontakt fryzjerki i fryzjerów z innych salonów jeśli będziecie ciąć takie włosy. Kolor nie ma znaczenia. Dziękuję z góry dobrzy ludzie!”.

Filip Chajzer

fot. www.instagram.com/filip_chajzer

Weź udział w akcji Enjoy Spring i wygraj nagrody.