Megan Markle Książe Harry

Dziś wielki dzień dla dynastii brytyjskiej. Szósty w kolejce do tronu Książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle. W jakiej sukni wystąpiła Panna Młoda? Czy była ona zaskoczeniem? 

Na ten ślub czekała cała Wielka Brytania, ale także wiele osób na całym świecie. Książę Harry, szósty w kolejce do brytyjskiej korony poślubił Meghan Markle – amerykańską aktorkę. Wszyscy zastanawiali się w jakiej sukni pojawi się na ceremonii zaślubin Meghan Markle. Była to długo i pilnie skrywana tajemnica. Wiemy już, że Księżna Sussex wybrała sukienkę brytyjskiej projektantki Clare Waight Keller. W zeszłym roku projektantka została pierwszą kobietą dyrektorem artystycznym we francuskim domu mody Givenchy.

Meghan Markle

fot. www.instagram.com/lefigarofr

Do ołtarza poprowadził Meghan Markle, ojciec Księcia Harrego i Williama – Książę Karol. W oświadczenia Pałacu Kensington czytamy, że ” Książę Walii jest szczęśliwy, mogąc w ten sposób powitać pannę Markle w rodzinie królewskiej”. Książę Karol prowadząc przyszłą synową do ołtarza zastąpił tym samym ojca Panny Młodej. Amerykanin miał początkowo sam poprowadzić córkę do ołtarza, ale jak podają media kilka dni temu przeszedł operację  po zawale serca przez co musiał pozostać w szpitalu.