ślub

Maja Bohosiewicz jest mężatką! Aktorka poślubiła w ostatnim dniu starego roku swojego wieloletniego partnera Tomasza Kwaśniewskiego. O tym ważnym wydarzeniu podzieliła się z fanami na swoim Instagramie. 

Maja Bohosiewicz poślubiła po kilku latach związku swojego partnera i ojca dwójki jej dzieci Tomasza Kwaśniewskiego. Jak napisała na swoim profilu na Instagramie ” Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki – coś cudownego”.

ślub

fot. https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

Szczególne podziękowania

Aktorka podziękowała szczególnie dwóm osobom, bez których najwyraźniej ślub nie mógłby się udać. Jak napisała Maja Bohosiewicz podczas ceremonii “(…) nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. (…) Druga osoba która sprawiła, że ten dzień wyglądał tak jak miał wyglądać to Gosia z @gfiore.pl. Gosia odwaliła taką robotę, że wchodząc na salę płakałam ze wzruszenia widząc to wszystko. Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienkę moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność. Czwartą osobą, w sumie najważniejszą, jest mój MĄŻ (🙈) oaza spokoju, miłości i mądrości. Kocham gościa niezmiennie więc ślub nic tu nie zmienia, ale miło że nosi obrączkę, może teraz dziewczyny na siłowni się odczepią (…)”.

Plejada zaproszonych gwiazd

Na ślubie aktorki pojawiło się wielu zaprzyjaźnionych gości. I tak wśród nich była między innymi Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, Magda Pieczonka, Olga Frycz  oraz oczywiście siostra gwiazdy – Sonia Bohosiewicz. Panna Młoda ubrana była w białą sukienkę ślubną z długim trenem.

ślub

fot. https://www.instagram.com/laurellefashion/

ślub

fot. https://www.instagram.com/tojafrycz/