Trzy seriale które warto obejrzeć

Kubek herbaty, kocyk i ulubiony serial. Jeśli to brzmi dla ciebie jak idealny sposób na relaksujący wieczór, ta lista pomoże ci wybrać swojego faworyta, pośród niezliczonej ilości współczesnych seriali do obejrzenia w sieci. Poniżej pierwsza trójka, każda produkcja z innej beczki, ale wszystkie równie wciągające.

Wielkie Kłamstewka (Big Little Lies)

Ten amerykański serial obyczajowy wyprodukowany przez HBO, zyskał dzięki imponującej obsadzie. Reese Whiterspoon, Nicole Kidman, Zoe Kravitz i Alexander Skarsgård, którzy stworzyli główne postacie idealnie pasują do fabuły. Do tego doskonałe kadry, życiowa tematyka, świetny montaż i bardzo niepokojący klimat, to wszystko zapewniło twórcom sukces, a serial porusza i wciąga aż do ostatniego odcinka.

fot. www.instagram.com/biglittlelies_official

Stranger things

Ta produkcja Netflixa to fenomen ostatnich miesięcy. Serial, którego akcja osadzona jest w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i opowiada o tajemniczym zniknięciu chłopca z małego miasteczka. Fabuła krąży wokół niepokojących zjawisk, zaskakujących odkryć i mrożących krew w żyłach przygód, a bohaterowie, zwłaszcza rezolutne dzieciaki szukające swojego przyjaciela, od razu zsykują nasza symaptię. Serial budzi strach, emocje i przywołuje nostalgię za klimatem i estetyką minionych lat. Genialna muzyka i zdjęcia budują niepowtarzalny, baśniowy klimat i powodują, że każdy kolejny odcinek oglądasz z zapartym tchem.

fot. /www.instagram.com/strangerthingstv Trzy seriale które warto obejrzeć

The crown

Ta brytyjska perełka to fabularyzowany serial biograficzno-historyczny, który portretować ma okres panowania królowej Elżbiety II, począwszy od śmierci jej ojca do czasów obecnych. Podziwiać można cudowne kostiumy i dekoracje, a aktorzy wcielający się w brytyjską rodzinę królewską i otaczająca ich arystokrację, rewelacyjnie oddają stonowaną i dystyngowaną atmosfere panujaca w tych sferach. Tłem serialu są wydarzenia historyczne z Europy i Świata, więc nic pod tym względem nas nie zaskoczy. Jednak to dlaczego ta produkcja jest tak chwalona i nagradzana, to atmosfera i próba pokazania monarchii od bardziej ludzkiej, bliższej nam strony.

fot. www.instagram.com/thecrownnetflix Trzy seriale które warto obejrzeć