Czas biegnie nieubłaganie, niedawno byliśmy na nartach i cieszyliśmy się zimą. Tymczasem spójrzcie w kalendarz… Lato już za chwilę. O tej porze roku większość z nas ma ten sam problem…czyli jak przygotować skórę do lata. Jak pozbyć się cellulitu? Jak zrobić to szybko i bezboleśnie, kiedy… czasu mamy niewiele, a zajęć i pracy mnóstwo?

Kwiecień, maj, czerwiec to czas przygotowywania skóry do okresu letniego. Ujędrnianie, walka z cellulitem, zmiana nawyków żywieniowych, spożywanie większej ilości wody, dbanie o regularne posiłki. Tak w skrócie wyglądają nasze rady, które z resztą same stosujemy… Jak pozbyć się cellulitu i ujędrnić ciało? Co roku o tej porze korzystamy z zabiegu endermologii. Naszym zdaniem masaż próżniowy przynosi najlepsze efekty!

W tym roku są one zdecydowanie lepsze niż w latach ubiegłych.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który działa na tkankę łączną skóry. To w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Biorąc pod uwagę nadchodzącą porę roku, skorzystałyśmy z usług Kliniki Zdrowia i Urody Beauty Skin w Warszawie na ul. Filareckiej. W tym roku zabiegi wykonujemy maszyną LPG Alliance. I już po pierwszym zabiegu widzimy dużą różnicę. Maszyna jest innowacyjna i naszym zdaniem odpowiada 3 zabiegom wykonywanym poprzednimi urządzeniami, z których korzystałyśmy w latach ubiegłych. Przyznajemy, że byłyśmy sceptyczne, wydawało nam się, że nie będzie aż tak dużego efektu w stosunku do pozostałych modeli. Alliance tymczasem rozwalił nas na łopatki:)

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

  • redukcja cellulitu
  • odmładzanie
  • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • utrata jędrności skóry całego ciała
  • działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów
  • Jak pozbyć się cellulitu?

    Jak pozbyć się cellulitu?

 

Dlaczego jesteśmy pod wrażeniem nowej maszyny? Nowa technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

 

Zaleca się stosowanie zabiegów w serii: 10-15 zabiegów, w odstępie co 3 dni.

Alliance® i Alliance LAB® wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

 

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych. Dla nas zabieg idealny, który polecam koleżankom, które jeszcze szybko przed latem chcą zadbać o siebie!

 

Nasz efekt: widoczna jest utrata obwodu w talii, wygładzenie niechcianej skórki pomarańczowej oraz poprawa stanu skóry.

Zabiegi wykonywane są w https://www.beautyskin.com.pl/

Przeczytaj też na temat rewolucyjnych metod usuwania owłosienia tutaj.