Anja Rubik

Anja Rubik to jedna z najlepszych modelek. Można ją podziwiać na wybiegach na całym świecie. Modelka aktywnie uczestniczy w wielu kampaniach społecznych. Jeszcze nie tak dawno moglismy oglądąć Anję Rubik w kampanii #sexedpl, a już pojawiła się w nowa z jej udziałem.

Anja Rubik dzięki ogromnej rozpoznawalności z sukcesem angażuje się w kampanie społeczne. Nie tak dawno mogliśmy podziwiać modelkę, w kampanii #sexedpl, której była pomysłodawczynią. Kampania miała na celu uświadomienie osobom dorosłym i młodzieży, że należy rozmawiać o problemach związanych z sexem. Zwrócono uwagę na to, że edukacja seksualna w polskich szkołach praktycznie nie istnieje. To powoduje niską świadomość u młodych Polaków oraz liczne problemy z tym związane. Modelce udało sie zaprosić do udziału w kampanii wiele polskich gwiazd jak Dorotę Masłowską, Macieja Stuhra czy Roberta Biedronia, którzy o wybranych problemach związnych z seksem i maltretowaniem mogli opowiedzieć.

Obecnie Anja Rubik aktywnie uczestniczy w kampanii organizacji “Parley for the Oceans’, która ma zwrócić uwagę ludzi na problem zanieczyszczania oceanów. Na swoim profilu na Instagramie modelka napisała: “Przeczytaj o wpływie zanieczyszczenia plastikiem na oceany, które są na skraju katastrofy. Dowiedz się więcej o tej ważnej sprawie i o tym, jak możemy stać się bardziej odpowiedzialni jak przemyśleć dotychczasowe standardy i zaakceptować eko-innowacje”.

Anja Rubik

fot. www.instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik

fot. www.instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik

fot. www.instagram.com/anja_rubik

Anja Rubik

fot. www.instagram.com/anja_rubik