Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w ostatnich dniach podbijają serca swoich followersów na Instagramie. Para stworzyła serię filmików dedykowanych kibicowaniu polskiej drużynie i nie tylko podczas Mundialu. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nakręcili już kilka krótkich filmików odnoczących się do tego co dzieje się na Mundialu. Wszystkie opublikowali na swoich profilach na Instagramie i… zachwycili swoich fanów. Filmy aktorskiej pary śledzi kilkanaście tysięcy followersów i z każdym nowym filmem ich przybywa. Para odgrywa sceniki, które są zabawnym komentarzem w stosunku do odbywającego się Mundialu i wydarzeń na boisku. Co ciekawe w scenkach to Tamara Arciuch wykazuje się większym zainteresowaniem meczami niż jej partner Bartek Kasprzykowski. Bardzo przeżywa to co dzieje się na boisku, ma dużą wiedzę na temat świata piłkarskiego czym zaskakuje swojego męża.

Filmiki cieszą się ogromną popularnością w sieci i są bardzo pozytywnie komentowane również przez środowisko aktorskie. Oglądający doceniają poczucie humoru aktorskiej pary, ich dystans do obywającego się Mundialu, ale przede wszystkim do samych siebie. Koniecznie musicie zobaczyć choć jeden filmik i ocenić je sam! My jesteśmy pod wielkim wrażeniem!