mundial

Właśnie trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i choć nasza drużyna straciła już szansę na wyjście z grupy, to dla wielbicielek przystojnych i wysportowanych panów mamy pocieszającą wiadomość. W drużynach które pozostają w turnieju też znajdziemy kilku wyjątkowo urodziwych i utalentowanych piłkarzy. Przedstawiamy najprzystojniejszych piłkarzy mundialu 2018.

Gerard Piqué

Ten przystojny reprezentant Hiszpanii jest partnerem popularnej piosenkarki Shakiry i ojcem ich dwóch synów. Występuje na pozycji środkowego obrońcy w katalońskim klubie FC Barcelona. Z reprezentacją Hiszpanii wywalczył mistrzostwo Świata w 2010 roku.

mundialmundialmundial

Cristiano Ronaldo

To jeden z najbardziej popularnych piłkarzy w Europie. Reprezentuje Portugalię na pozycji napastnika, a na co dzień jest gwiazdą hiszpańskiego Realu Madryt. Często jest bohaterem newsów na plotkarskich portalach, ale poza sukcesami w piłce nożnej i popularnością celebryty ten piłkarz może zaimponować tym, że podejmuje działalność charytatywną i jest troskliwym ojcem czwórki dzieci.

mundial

mundialmundial

Mats Hummels

Niemiecki obrońca, na co dzień występujący w niemieckim klubie Bayern Monachium. W poprzednich Mistrzostwach wraz z kolegami zdobył tytuł Mistrza Świata.

mundialmundialmundial

Yann Sommer

Ten długowłosy szwajcarski piłkarz gra w klubie niemieckiej Bundesligi Borussia Mönchengladbach. Jest bramkarzem, więc o ile przeciwnik nie atakuje bramki Szwajcarów, nie można go zbyt często oglądać w akcji podczas meczu.

mundialmundialmundial

James Rodríguez

Reprezentant drużyny, która pokonała naszych, czyli Kolumbii. Piłkarz występujący na pozycji pomocnika w niemieckim klubie Bayern Monachium, a więc jest kolegą z klubu naszego Roberta Lewandowskiego. Na poprzednim mundialu w 2014 roku James z sześcioma bramkami na koncie został królem strzelców.

mundialmundialmundial