Ta piękna i zdolna dziewiętnastolatka ostatnio zdobywa coraz większą popularność. Znana szerszej publiczności z występu w serialu Rodzinka.pl – Julia Wieniawa zdążyła zagrać w kilku serialach, filmach a także wydać płytę. Jeśli o niej nie słyszeliście, warto dowiedzieć się kim jest ta utalentowana nastolatka.

Julia pochodzi z rodziny o szlacheckich korzeniach, stąd jej dwuczłonowe nazwisko Julia Wieniawa-Narkiewicz. Ze względu na pracę w show biznesie młoda aktorka posługuje się jednak tylko pierwszym członem nazwiska, po prostu tak jest krócej. Urodziła się w Warszawie, od dziecka uczęszczała na zajęcia i warsztaty aktorskie czy musicalowe.

Szerszą popularność zdobyła przez udział w serialu Rodzinka.pl. Pomimo młodego wieku Julia może pochwalić się rolami w wielu serialach, takich jak: Klan, Pielęgniarki, Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Druga szansa, W rytmie serca. Poza serialami mogliśmy zobaczyć ją także na dużym ekranie, zagrała u Patryka Vegi w filmie Kobiety mafii, którego premiera miała miejsce w lutym 2018.

To na pewno cenne doświadczenie, bo aktorka zagrała u boku takich sław jak Bogusław Linda i Katarzyna Warnke. ​Kolejny film z jej udziałem Kobieta sukcesu, w którym zagrała u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego i Bartosza Gelnera.

W tym roku Julia Wieniawa zdawała maturę, a w planach na przyszłość ma podejść do egzaminów do szkoły aktorskiej i teatralnej.

Jednak nie w tym roku, ponieważ obecnie jej czas zajmuje praca nad rozwojem kariery muzycznej. Zarówno aktorstwo, jak i muzyka to jej pasje. W listopadzie 2015 Wieniawa wydała debiutancki singiel „Co mi jest”. W 2016 wzięła udział w producenckim projekcie muzycznym duetu Flirtini, i nagrała utwór „Na zawsze”, który znalazł się na na płycie Heartbreaks & Promises vol. 3. W 2017 podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią założoną przez piosenkarkę Kayah i w lipcu tego roku nakładem wydawnictwa Kayax wyprodukowany został jej singel „Oddycham”.

ZOBACZ JAK GWIAZDY SPĘDZAJĄ WAKACJE

Ta młoda aktorka wykorzystuje swoją popularność w świadomy sposób i bardzo mądrze kieruje swoja karierą. Starannie dobiera publiczne wystąpienia, na których się pojawia, zawsze w nienagannym, stylowym outficie i makijażu.

 

Julia jest twarzą farb do włosów marki L’Oreal, wzięła także udział w kilku reklamach, jak na przykład reklama usług firmy Orange, tamponów OB czy butów Reebok. Wieniawa może pochwalić się także udziałem w projektach społecznych, jak na przykład w kampanii pod tytułem “Weź się zbadaj”, przeprowadzonej przez Fundację Kwiat Kobiecości, która promowała profilaktyczne badania cytologiczne kobiet.

Prywatnie Julia jest dziewczyną Antka Królikowskiego, znanego polskiego młodego aktora. To jedna z najbardziej popularnych par młodego pokolenia.

Chłopak Julii jest bardziej doświadczony od niej w ich wspólnym zawodzie i dzięki temu ona może się od niego uczyć, a on wspiera ją i udziela cennych rad. Jednak Wieniawa nie chce być znana jako dziewczyna znanego aktora, a popularność chce zdobywać przez swoją ciężką pracę. Niedawno aktorka przeprowadziła się do własnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, a jego urządzaniem pochwaliła się na instagramie.