Sieć dealerska Nissana powiększyła się o salon Grupy POL-MOT Auto w Kielcach.

Nowo powstały punkt to obecnie jedyny dealer marki działający na terenie województwa świętokrzyskiego. Salon posiada powierzchnię 254 m2, która umożliwia stałą ekspozycję5 samochodów. W rezultacie klienci będą mogli lepiej poznać m.in. elektrycznego Nissana LEAF lub bestsellery japońskiego producenta w segmencie crossoverów – Nissana Qashqai oraz X-Trail. Dodatkowo dogodna lokalizacja przy ulicy 1 Maja 254, w sąsiedztwie trasy S7, umożliwia realizację jazd testowych zarówno w obszarach typowo miejskich, jak i na drogach szybkiego ruchu.

Dużym atutem, wyróżniającym salon na mapie punktów dealerskich działających w tym regionie, jest bez wątpienia punkt ładowania samochodów elektrycznych, który znajduje sięna terenie obiektu. Dzięki temu osoby odwiedzające salon lub podróżujące na trasie z Warszawy do Krakowa zyskają możliwość doładowania swojego pojazdu w ramach tzw. półszybkiego ładowania.

„Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z marką Nissan i wierzymy, że wspólne zaangażowanie pozwoli osiągnąć sukces. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie i czołowa pozycjana lokalnym rynku motoryzacyjnym oraz bogata gama samochodów marki, zaowocują dużym zainteresowaniem ze strony klientów.” – mówi Mateusz Zarajczyk, Prezes POL-MOT Auto SA.

Nowy punkt dealerski zbudowany został w oparciu o nową Koncepcję Sprzedaży DetalicznejNissana. U jej podstawy leży chęć stworzenia przyjaznego dla klienta wnętrza obiektu oraz zaproszenia go do interakcji za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W rezultacie to klient decyduje o tempie swojej wizyty w salonie, a rozmowy z doradcamihandlowymi i serwisowymi odbywają się przy wysokich, kameralnych stolikach.

„Nissan jest jednym ze światowych pionierów w rozwoju elektromobilności oraz lideremsegmentu samochodów elektrycznych w Polsce. W swoich działaniach koncentrujemy się nietylko na produkcji pojazdów zeroemisyjnych, ale również wspieraniu ich użytkowników.

Doskonałym przykładem jest salon Nissan POL-MOT Auto Kielce, w którym kierowcy mogą nietylko w nowoczesnym wnętrzu zapoznać się z pełną ofertą naszej marki, ale również naładowaćswój samochód i przy okazji napić się pysznej kawy” – dodaje Robert Prusiński, dyrektorpolskiego oddziału Nissana.

Nowy salon jest częścią jednej z największych firm dealerskich w Polsce, Grupy POL-MOT Auto, która rynku motoryzacyjnym obecna jest od 1995 roku. Oprócz sprzedaży i serwisowaniasamochodów, nowo powstały punkt zapewnia także kompleksową obsługę w zakresie finansowania, ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz rozwiązań dedykowanych dla flot, jak również odkupu samochodów używanych.

Nowy salon Nissana w Kielcach

###

Nissan w Europie

Nissan posiada jedną z najbardziej kompleksowych ofert w Europie spośród producentów samochodówpochodzących z innych kontynentów. Firma zatrudnia ponad 17 000 osób w ramach swoich lokalnychdziałań w zakresie projektowania, badań i rozwoju, produkcji, logistyki oraz sprzedaży i marketingu.

W ubiegłym roku w zakładach Nissana w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji wyprodukowano ponad 640 000 samochodów, w tym wielokrotnie nagradzane crossovery, pojazdy użytkowe oraz Nissany LEAF, najpopularniejszy samochód elektryczny na świecie. Wizja inteligentnej mobilności Nissana wyznacza kierunek prac firmy nad nowymi produktami i technologiami, a kompleksowe podejście do mobilności przyszłości określa najważniejsze decyzje firmy dotyczące sposobów zasilania pojazdów, ich prowadzenia oraz integracji ze społeczeństwem. Nissan stara się zdobyć pozycję najbardziej pożądanej marki azjatyckiej w Europie.

Artykuł powstał we współpracy z marką NISSAN http://www.newsroom.nissan-europe.com