Monika Goździalska

Gwiazdy i celebryci nie mają lekko,  są pod wiecznym obiektem plotek i krytyki. W pogoni za piękną sylwetką  stosują różne diety, głodówki oraz zatrudniają osobistych trenerów. Dbanie o sylwetkę i pozbycie się nadprogramowych kilogramów to niełatwa i długa praca. Wiedzą o tym gwiazdy, które stoczyły walkę ze swoimi słabościami i dziś zachwycają piękną sylwetką. Są one też doskonałym przykładem dla innych kobiet, które zmagają się z nadwagą.

Monika Goździalska, modelka i uczestniczka programów programów telewizyjnych również postanowiła zmienić swoje życie.

„Chciałam zmienić swoje życie przede wszystkim dlatego, że nie chciałam siebie  więcej okłamywać że jest świetnie. Dodatkowo po złamanej nodze moje ciało po roku nic  nierobienia  zaczęło wyglądać dziwnie.  Mam 38 lat, więc równia pochyła leci bardzo szybko. Każdy chce się czuć dobrze w swoim ciele, czuć się atrakcyjnie. Nie jest takie proste podjąć wyzwanie, że zmieniam swoje życie od dzisiaj, że będę trenować 4 razy w tygodniu z trenerem, dostosuję się do diety i będzie super.  Trzeba zmienić myślenie, trzeba zmienić całe  swoje  życie, dostosować wszystko  do planu zajęć dzieci, pracy. Wymówek można znaleźć wiele, ale jeśli uwierzysz , ze dasz radę i pogodzisz się z brakiem sił, niechęcią do treningu a mimo to zrobisz go,  jesteś na dobrej drodze. Nigdy więcej nie będę się okłamywała bo lubię zmiany jakie dokonują się w moim ciele ale i głowie .
Mam cel, cudowną trener i idę dalej. Każda z nas może tam iść – i każdej starczy sił jeśli uwierzy w siebie i będzie miała wsparcie” – mówi Monika.

Efektami pracy Monika chętnie dzieli się na swoich social mediach i motywuje inne kobiety do pracy.