Smoothie – must have wszystkich aktywnych i fit. To koktajl na bazie owoców i warzyw, który jest świetną pełnowartościową przekąską, a nawet może zastąpić normalny posiłek. Jest dużo szybciej przyswajalny dla naszego ciała i zdecydowanie mniej obciążający.

W V edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2021 nasi jurorzy będą mieli okazję spróbować i ocenić pysznego i nietuzinkowego w składzie smoothie od Victoria Cymes

NAPÓJ OWOCOWO-WARZYWNY Z RYŻEM. UTRWALONY POD WYSOKIM CIŚNIENIEM JABŁKO – BANAN – TRUSKAWKA – RYŻ

Smoothie z ryżem Victoria Cymes to napój na każdą porę roku. Odpowiednio przygotowany to nie tylko wspaniała bomba witaminowa, ale także dawka energii dla Ciebie i Twojego organizmu! Utrwalany nowoczesną metoda HPP (High Pressure Processing czyt. wysokociśnieniowe utrwalanie żywności).

Metoda HPP jest śmiertelna dla bakterii, więc możesz mieć pewność, że produkty, które wchodzą do domów konsumentów, są bezpieczne. Metoda HPP wydłuża okres przydatności do spożycia od 2 do 10 razy. Dłuższy okres przydatności do spożycia oznacza mniej odpadów, a mniej odpadów jest lepsze dla środowiska .

Przetwarzanie wysokim ciśnieniem jest naturalnym, przyjaznym dla środowiska procesem, który zachowuje składniki odżywcze produktu, świeżość i walory smakowe, a także co najważniejsze  zapewnienia bezpieczeństwo konsumentów. Stosowana jako naturalna alternatywa dla konwencjonalnych sposobów konserwacji żywności na skalę przemysłową, np. obróbki termicznej (pasteryzacji) lub dodawania konserwantów wpływających na niektóre właściwości bioaktywne i cechy sensoryczne produktów.

Artykuł powstał we współpracy z marka Victoria Cymes