Kosmetyki naturalne zdobywają coraz większe zainteresowanie wśród Polek. W końcu zaczęliśmy używać świadomie kosmetyków, które są bezpieczne dla naszej skóry. Kilka dni temu odbyła się konferencja, na której przedstawiono nową, innowacyjną markę Bartos Cosmetics. 

Na rynku drogeryjnym pojawiła się nowa polska marka kosmetyków – Bartos Cosmetics. Są to w pełni naturalne kosmetyki, które używać może każda z nas. Powstały one w oparciu o trzy ważne filary: naturę, zdrowie i urodę. Bartos Cosmetics cechuje to, że w 100% składają się z naturalnych surowców o najwyższej jakości. W kremach zastosowano ekstrakty roślinne z upraw ekologicznych, oleje naturalne oraz masła. Co ciekawe głównym składnikiem kosmetyków jest sok z liści aloesu, który w ma właściwości pielęgnacyjne, jest przeciwalergiczny i pomaga w gojeniu się małych ran.

Podczas konferencji zaprezentowano całą linię kosmetyków Bartos Cosmetics. Wśród produktów do pielęgnacji skóry twarzy znajdziemy: krem odmładzający Apple Quenn polecany do skóry suchej i normalnej, regenerujący płyn micelarny i tonik w jednym Blue Velvet do każdego typu skóry, krem wzmacniający i rozjaśniający Ruby Vine poprawiający między innymi wygląd skóry naczyniowej, normalnej i z tendencją do przetłuszczania się.

kosmetyki naturalnekosmetyki naturalnekosmetyki naturalnekosmetyki naturalnekosmetyki naturalnekosmetyki naturalne

Artykuł powstał we współpracy z Bartos Cosmetics.

Sprawdź jakie buty będą modne tej jesieni.