Naturalne i wegańskie peelingi od Kanu Nature to detaliczna seria peelingów stosowanych od lat w gabinetach masażu i salonach SPA. Bazę peelingów stanowią kryształki soli oraz nawilżająca baza olejowa.

Peelingi wzbogacone są o takie dodatki, jak ziarenka żurawiny, płatki nagietka, rumianek czy drobinki kawy,  Peeling regeneruje skórę wrażliwą, delikatnie ją natłuszcza i chroni przed utratą wilgoci. Zabieg kosmetyczny przeprowadzony z użyciem peelingu poprawia nawilżenie skóry i przywraca jej prawidłowe pH. Po kąpieli nie trzeba już używać balsamu, gdyż peeling pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną. 

Kanu Nature jest jedną z najstarszych polskich marek produkujących kosmetyki wegańskie. Została założona w latach 90. XX wieku przez weganina i pasjonata natury. Początkowo tworzyła wyłącznie specyfiki dla salonów masażu oraz ośrodków SPA.

Na przestrzeni lat zdobyła ogromne uznanie profesjonalistów. Z biegiem lat produkty Kanu Nature stawały się coraz bardziej rozpoznawalne. Wychodząc naprzeciw wszystkim miłośnikom i miłośniczkom wegańskich, naturalnych kosmetyków, firma wprowadziła je do sprzedaży detalicznej. Dzięki temu dziś możesz kupić je w dobrych drogeriach i urządzić profesjonalne SPA w zaciszu własnej łazienki.

Tym, co od początku wyróżnia kosmetyki Kanu Nature jest starannie dobrany skład. Wszelkie komponenty pochodzą wyłącznie z certyfikowanych źródeł, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry. Wszystkie jej produkty są maksymalnie skondensowane, dzięki czemu cechuje je wyjątkowa wydajność i skuteczność działania.

Pilnie strzeżone receptury oraz tradycyjne technologie wytwarzania kosmetyków powodują, że produkty Kanu Nature nie tylko pielęgnują skórę, ale także zapewniają prawdziwą ucztę dla zmysłów.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY – POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ W RAMACH PLEBISCYTU INFLUENCER’S TOP.