Wrzesień to miesiąc licznych gal i premier, na których pojawiają się gwiazdy nie tylko świata showbiznesu. Wczoraj odbyło się długo wyczekiwane wręczenie nagrody Kobiety Roku Glamour 2018. Gala przyciągnęła między innymi celebrytów, polityków, aktorów i społeczników. Zobacz jak się prezentowali.

Nagroda Kobiet Roku Glamour przyznawana jest kobietom, które zarażają swoją pasją. Kobietom, które angażują się w życie społeczne i pokazują, że ciężką pracą można osiągnąć zamierzone cele i spełnić marzenia. W tym roku nagrody zostały przyznane paniom działającym na całkiem różnych polach, ale jednocześnie kobietom spełnionym i szczęśliwym.

Nagrodę Kobiety Roku Glamour 2018 odebrały Joanna Kulig za sukcesy aktorskie w Polsce i za granicą, Anja Rubik za działalnośś społeczną między innymi przy projekcie #sexedpl, Kasia Bigos za działalność w social mediach ukazującą prawdziwość kobiety – matki. Kolejne uhonorowane panie to Karolina Kuklińska – Kosowicz założycielka marki kosmetycznej Yope oraz Areta Szpura – aktywistka na rzecz środowiska. Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Na gali pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich duet projektantów MMC – Ilona Majer i Rafał Michalak, Margaret, Robert Biedroń, Natalia Klimas, modelka Marta Dyks, Marta Wierzbicka, Jakob Kosela, Wujaszek i Ciocia Liestyle oraz Magda Samborska aka Rebellook.

glamour

fot. www.instagram.com/anja_rubik

glamour

fot. www.instagram.com/p/Bn4qgycgvK6

glamour

fot. www.instagram.com/joannajedrzejczyk

glamour

fot.ww.instagram.com/dawid_wolinski

glamour

fot. www.instagram.com/biernatagata

glamour

fot. www.instagram.com/jakobkosel

glamour

fot. www.instagram.com/lidiakalita

Wypróbuj fit przepisy z treningu z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim.