Domowa bieżnia pływacka AquaTrainer, Aquafitness i hydromasaż w Twoim domu lub ogrodzie. Bądź na fali przez cały rok!

Dzięki wyjątkowym urządzeniom i rozwiązaniom z oferty Meadow Group można stworzyć swoją własną wymarzoną całoroczną strefę relaksu w domu lub w ogrodzie. Minibaseny SPA – jacuzzi to urządzenia dla osób ceniących relaks i odpoczynek w wodzie – można w nich między innymi korzystać z funkcji hydromasażu i systemu aromaterapii.

Z kolei baseny AquaTrainer z przeciwprądem wody łączą w sobie zalety jacuzzi i basenu do pływania, a przy tym stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku w wodzie. Można w nich między innymi pływać, biegać czy ćwiczyć aqua aerobik, dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training, a dzięki specjalnemu zestawowi dodatkowemu nawet trenować wioślarstwo. Są doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny!

Bądź na fali przez cały rok!

Bądź na fali przez cały rok!

Bądź na fali przez cały rok!

Dlaczego urządzenia Hydropool?

• Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning – jedyne samoczyszczące urządzenia na świecie. W Jacuzzi System Self-Cleaninig filtruje 100% wody jedynie w 15 minut, czyli imponujące 4 razy w ciągu godziny, a w Swim SPA 100% wody co 40-45 minut!

• Wyjątkowa Technologia powłoki termalnej HydroWise – całoroczne urządzenia SPA, dostosowane są do kanadyjskich zim. NASA wykorzystuje tę samą technologię do ochrony astronautów przed temperaturą -273 stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką Hydropool wykorzystuje w powłokach termicznych.

• Design, komfort i funkcjonalność – urządzenia Hydropool przewyższą oczekiwania swoim nadzwyczajnym ergonomicznym kształtem. Wszystkie siedziska zaprojektowane są przez fizjoterapeutów, w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy komfort dla całego ciała. Miękkie i wygodne zagłówki podpierają głowę i kark, a oparcie pleców pozwala w pełni się odprężyć. Niezwykle wydajny system hydromasażu dopełnia wspaniałe doświadczenia, masując każdy centymetr ciała.

• Programy Wellness w Minibasenie SPA – 8 terapeutycznych programów

Bądź na fali przez cały rok!

Bądź na fali przez cały rok!

Bądź na fali przez cały rok!

Wellness, które pomogą pozbyć się bólu pleców, głowy i kończyn, stresu, bezsenności, ogólnego zmęczenia, wspomogą także odchudzanie oraz regenerację po intensywnym treningu.

• Programy Aquatic Cross Training w Swim SPA – wspaniały sposób na przeniesienie tradycyjnego treningu z siłowni do

Twojego domu czy ogrodu z dodatkowymi korzyściami treningu wodnego. To właśnie ćwiczenia o niskiej intensywności mają największy wpływ na Twoją formę. Ćwiczenia wykorzystujące opór wody w Swim SPA w mniejszym stopniu obciążają serce i stawy oraz wspomagają krążenie krwi w całym ciele.

Hydropool INC. jest jednym z największych producentów Minibasenów SPA i basenów Swim SPA na całym świecie i jest w pełni zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów przy użyciu najnowszych technologii, a także mając na względzie praktyki dotyczące ochrony środowiska.

artykuł powstał we współpracy z firmą Meadow Group.