Kiedy za oknem szaro i ponuro, zaserwuj sobie słodki deser na…swoich paznokciach! Tak! To możliwe! Tej jesieni marka hi hybrid stawia wyzwanie wahaniom pogody i wraz ze swoją ambasadorką Angeliką Muchą stworzyła kolekcję hi choco&latte inspirowaną kawą i czekoladą. Marzysz o manicure w stylu littlemoonster96? Nic prostszego!

Poznaj 4 proste kroki i wykonaj go wspólnie z przyjaciółką w domowym zaciszu! Do dzieła! To naprawdę easy z hi hybrid

Krok 1- nałóż bazę

Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia (zmatowioną i odłuszczoną) nałóż bazę do lakierów hybrydowych hi hybrid. Następnie utwardź bazę pod lampą przez 45 sekund.

hi hybrid

hi hybrid

Krok 2 – pomaluj kolorem

Nałóż pierwszą warstwę lakierów hi hybrid o numerach #402 #403 i #401 i utwardź ją pod lampą przez 60 sekund. Następnie nałóż drugą warstwę poszczególnych kolorów i ponownie ją utwardź.

Krok 3- zabezpiecz stylizację

Nałóż top no wipe do lakieru hybrydowego hi hybrid .

Krok 4 – utwardź pod lampą

Całą stylizację utwardź pod lampą przez 45 sekund. Ciesz się pięknym mani!

hi hybrid to nowa na rynku marka lakierów i akcesoriów do hybrydowego manicure, przeznaczonych do domowego użytku. Adresowana jest do młodych dziewczyn i kobiet: zarówno tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hybrydami, jak i tych, które manicure jak z salonu chciałyby wykonać w domu.

Z hi hybrid urodowe rytuały stają się doskonałą zabawą, do której warto zaprosić swoje przyjaciółki. Odkrywanie tajników hybrydowego manicure z najbliższymi to idealny plan na wspólnie spędzony czas.

Produkty hi hybrid dostępne są w sklepie internetowym: www.hihybrid.pl Więcej informacji o marce można znaleźć na stronie: www.hihybrid.pl oraz w social mediach: www.instagram.com/hihybrid, www.facebook.com/hihybrid i na kanale YouTube marki.

artykuł powstał we współpracy z marką hi hybrid