Viva! Photo Awards

“Viva! Photo Awards” to cyklicznie odbywający się konkurs fotograficzny. Jego celem jest nagrodzenie najlepszych zdjęć wykonanych przez młodych artystów. Tegoroczna jubileuszowa 10. edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Gala rozdania nagród przyciągnęła też wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Zobacz jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie.

“Viva! Photo Awards” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce. Spośród tysięcy prac nadesłanych przez młodych adeptów fotografii jury przyznało nagrody. W takich kategoriach jak moda, uroda, reportaż, zdjęcie wykonane telefonem komórkowy, portret i film. W tym roku w jury konkursu zasiedli Ryszard Horowitz – pomysłodawca konkursu o wybitny polski fotokompozytor, Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska – redaktor naczelna magazynu “VIVA!” i “VIVA! MODA”, Agnieszka Ścibor – dyrektor kreatywna magazynu “VIVA!MODA”, Marek Knap – dyrektor artystyczny grupy Edipresse Polska S.A., fotografik Mateusz Stankiewicz i operator filmowy Sławomir Idziak.

Rozdanie nagród “Viva! Photo Awards” odbyło się 20 listopada w hali EXPO XXI w Warszawie. Uroczysta gala przyciągnęła wiele gwiazd. Między innymi mogliśmy zobaczyć  Joannę Przytakiewicz i Rinko Rooyensa, Karolinę Szostak, Hannę Lis, Agatę Młynarską, Rafała Maślaka, Annę Kalczyńską czy Renatę Kaczoruk. W trakcie uroczystej gali goście mogli podziwiać wystawę “Songs For The World” autorstwa Davida LaChapelle udostępnioną przez Stary Browar w Poznaniu. Zwieńczeniem gali był jednak wyjątkowy koncert duetu Sting i Shaggy.

Viva! Photo Awards

fot. www.instagram.com/viva_magazyn

Viva! Photo Awards

fot. www.instagram.com/m_rozenek

Viva! Photo Awards

fot. www.instagram.com/viva_magazyn