Już od początku listopada w powietrzu czuć Święta. Wszędzie słychać kolędy, dzwoneczki i stylizacje iście świąteczne na witrynach sklepowych. A że listopad często jest miesiącem pochmurnym i ponurym, to bardzo chętnie biorę się za wcześniejsze szykowanie się do Świąt i planuję piękne stylizacje również dla Was, mówi Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach

W tym roku w sieciówkach obserwujemy zatrzęsienie przepięknych stylizacji świątecznych. Na manekinach mnóstwo ciekawych zestawów gotowych do kupienia. Zanim jednak ruszymy na zakupy, warto zajrzeć do swojej szafy i sprawdzić, co możemy wykorzystać również w tym roku. Moda i trendy się zmieniają, ale moje podejście do rozsądnych zakupów nie.

Pierwsza propozycja pochodzi ze sklepu Kappahl. To sukienka, która cieszy się powodzeniem wśród stylizacji prezentowanych na łamach Vogue i innych magazynów o modzie. Sukienka luźna, nieco dłuższa, mocno za kolano, wzorzysta, którą można związać w pasie i zrobić nieco inną, krótszą wersję. Propozycja, która sprawdzi się na Święta ale również w codziennych stylizacjach. Romantyczna choć w połączeniu z rokową ramoneską nabierze zupełnie innego charakteru.

Marka Simple również zaskakuje wyborem ciekawych stylizacji. Mnie osobiście zachwyciła sukienką, która ma w sobie i fantazję i klasę jednocześnie. Mimo, że czarna, to jednak bardzo energetyczna. Będzie idealna w połączeniu ze szpilkami zarówno podczas Świąt jak i Sylwestra.

Dla miłośniczek wzorów zwierzęcych Zara przygotowała bardzo duży wybór. Stylizacje przygotowane z tym szalenie modnym wzorem z całą pewnością będą zgodne z obowiązującymi trendami. Warto jednak wziąć pod uwagę to, co lubimy i w czym czujemy się najlepiej zamiast ślepo podążać za trendami.

 

Święta to niezwykły czas. Już zakupuję prezenty, szykuję ozdoby choinkowe a moje klientki proszą o rady dotyczące Świąt i Sylwestra. Warto jednak zadbać przede wszystkim o to, aby nastrój, atmosfera i relacje z bliskimi były równie piękne jak nasze najpiękniejsze stylizacje świąteczne.

Uściski,

Justyna Krawczyk

Style Coach

Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym. Absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy (Szkoła Stylistek).