Adidas to jedna z najchętniej wybieranych marek przez kobiety. Najnowszą kolekcję Statement promują trzy znane polskie blogerki. Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion wystąpiły w klipie reklamującym nowe ubrania od Adidasa.

Adidas to wysokiej jakości ubrania i obuwie sportowe. Wiele modeli marki stało się kultowymi i produkowane są do dziś. Nowe modele z kolei zyskują szybko na popularności i są noszone przez wielu z nas. Najnowszą kolekcję Statement promują trzy znane polskie blogerki. Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion wspólnie wystąpiły na klipie reklamującym kolekcję.

Jak pokreśliła na swoim Instagramie Maffashion, kolekcję promują trzy ambasadorki o trzech różnych charakterach i w trzech różnych stylizacjach. To prawda – każda z kobiet jest inna, ale łączy je pasja do sportu. Wszystkie stawiają na wygodę, ale też styl niezależnie od tego czy są na siłowni czy na czerwonym dywanie.

Kolekcja Statement to ubrania sportowe, które wyróżniają kwiatowe wzory moro i geometryczne wzory. Inspiracją były projekty Stelli McCartney. Jak podkreślają twórcy kolekcji została ona stworzona dla silnych, kreatywnych kobiet, które mają odwagę realizować swoje pasje.

fot. www.instagram.com/maffashion_official

Świąteczne stylizacje prosto z sieciówek.