Już za chwilę Święta. Zanim dopadnie nas gorączka świąteczna, warto ze spokojem wybrać prezenty. Tutaj z pomocą przychodzi marka Bohomoss, którą niedawno odkryliśmy.

Bohomoss to polska marka modowa która ceni sobie wykwintność oraz elegancję. Kreuje zdecydowany, odważny, nieprzeciętny wygląd. Podąża alejami ciekawego designu, wysoką jakością, perfekcyjnym wykonaniem, funkcjonalnością swoich produktów, które tworzone są w limitowanych edycjach.

Jakie są klientki marki? Klientka marki Bohomoss to kobieta sukcesu ambitna, odważna, zdecydowana ale również delikatna, kobieca. Prezentowana kolekcja dedykowana jest kobietom które uważają, że moda kreuje prawdziwe wartości. Kobietom, które wolą prawdziwą miłość od zauroczenia. Dla tych, które żyją cały rok, nie dzieląc go na sezony. Dla tych, które gotowe są poruszyć niebo i ziemię by kreować same siebie. A przede wszystkim dla kobiet, które wiedzą, że radość życia, śpiew i śmiech zawsze będą w modzie.

Poniżej przegląd naszych faworytów z najnowszej kolekcji Bohomoss, której twarzą została Natalia Siwiec.

Wraca moda na old- schoolowe piżamy. Tutaj mamy połączenie dobrego gustu, dobrej jakości materiałów i sexapilu.

Bohomoss model Anglina

Bohomoss model Anglina

Bohomoss model Kim

Bohomoss model Kim

Klasyka z pazurem- model Jasmine. Czarna piżama wykończona koronką, a z tyłu sami zobaczcie – sexi rozcięcie na plecach z wstążką. Spodenki również wykończone koronką.

 

Model Sharon- wow!

 

 

Idealnie komponował będzie również czarny szlafrok Bohomoss.

 

A może postawić na szary kolor?

Jeśli nie chcecie czarnego koloru, to może … spójrzcie na ten dekolt w piżamie- model Jennifer.

Czerwień zawsze modna… na każdą okazję model Sandy.

Stonowanie, ale sexy…model Missy.

artykuł we współpracy z marką Bohomoss

Mamy dla Was prezenty, kliknijcie tutaj i zobaczcie, co możecie wygrać.